• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Motorkarska? Jak to?

mno spíše takhle, je hodně často používana na podkreslení onboard videi resp onhelmet z moto jizd :D ... volně bych se to pokusil přeložit: zrozen ke zničení (smrti) ... taková pohodovka, sam nevím proč :D
 
Ja to sviznejsi jezdeni tedka nejak neprovadim. Mam rad tedka tu pohodovejsi. Ale vcera jsem protahl soba, festovne. Umi pekne svest. No a nejakou hecovaci hudbu moc radsi neposloucham... Spis jen treba v noci pro rychlejsi prelety :D
 
No a Lindsey Stirling, toe jasny... taky sikovna rajda. Jestlipa umi na fletnu stejne jako na ty housle? :D
 
No ona je fakt dobra :) paradní poslech a je i koukatelna :p a se spolupraci s The Piano Guys nebo Petrem Hollensem, je to lahoda pro uši :)
 
Naživo pecka, umí udělat show, má i krásnej hlas, když tam jeden song zpívala sama vokálem, i vokálový songy stály za to :) Lupen sice něco stojí, ale oproti VIP na zvukovku je to stále rozum :D
Kvalita sice nic moc, ale vesměs skoro celej koncert i se zkouškou na začátku

Na youtube je banda videí :)
Btw, tohle taky bylo v Praze
 
ty vitamíny se mi líbí :) ... takové akorát :) ... ch jooo cu CD/MP3 :D ... takové to svižnější poježdění :smuggrin:

ja som tiez strasne chcel USB na MP3 a stejne teraz pouzivam najviac AUX IN... pripojis telefon a tam mas 1000 pesniciek...
 
Jj, tez to tak mam... aux in a zdar. Akorad me teda v sobovi cumi kabel z radia. Tak je to takovy, na pikacu. Ale cajk jinak
 
ja som tiez strasne chcel USB na MP3 a stejne teraz pouzivam najviac AUX IN... pripojis telefon a tam mas 1000 pesniciek...
To jsem taky řeši a nakonec nakombinoval AUX IN a do toho zapojil PC a mám klídek, vše stále zapojeno a jedu :) Nebavilo mě furt zapojovat/přepojovat a pouštět přehrávač/mobil. Nedejbože, když mi někdo zavolal apod :)
 
Jo, to je fakt. Kdyz nekdo vola tak bych se roztrh vzteky... no, ale zas pocitadlo musi bootovat furt atd. Nebo, jak to mas?
 
Back
Top