• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Sorry, ale twe to neni možný, jak někdo dokáže takle zku*vit elektronikou takový songy ....... :eek: :facepalm:
Tak me osobne se elektro libi ;) a holky taky vypadaji k svetu :D

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
tak tento techno cajicek je presne moj salek caje... JaMiJa, nie si nahodou odchovany na orion halloch a apokalypsach?
No bohužel ne,ja jezdil jen na HradHouse do Boskovic,tak to bylo super,jinak žádný akce s touhle muzikou.

odesláno z mobilu
 
Sorry, ale twe to neni možný, jak někdo dokáže takle zku*vit elektronikou takový songy ....... :eek: :facepalm:
No, ale za odsouzeni spis stoji takhle prezentovany nazor a ne ta hudba. Libit se Ti to nemusi, budiz, ale at si vznika pro ty, kterym se to bude libit, co chce.
Zrovna me osobne prijde Beds are burning od Midnight Oil strasne nudne, to vubec nema stavu, u Novaspace to aspon slape. Poison jede pekne i od Alice Cooper, tam jsou ty pisnicky prakticky uplne stejne, jen pochazeji z jineho "sveta". Necht si kazdy vybere dle sve chuti.

Vzdy mi prijde zajimave si takove predelavky do ruznych stylu poslechnout, to dostane obcas uplne jinou prichut a ne nutne spatnou. A nemuzu generalizovat, ze by vzdy byl original lepsi (subjektivne).
 
Takova blba otazka - jak se vubec posloucha hudba na motorce? Ja jsem na tom nikdy nesedel a pravepodobne nikdy nebudu, na muj vkus to ma malo stop/kolecek. Pres sluchatka?
Tak bud pres HF sluchatko k telefonu. Nebo spunty sluchatka. Noo a nebo pres handsfree intercom :) zabudovany v helme. To pouzivam ja. Mam to propojene s telefonem, takze muzu poslouchat navi plus hudbu pripadne brat hovory ;)

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
noo a jak jsem psal o Edguy ... oblíbená to moje skupina, tak jeden starší klip. Mimochodem, nemáte někdo mrkvičku? :D něco pro @1N7RUD3R

 
a co říkáte na Aviciiho? Se mi libi jak dědoušovi potuní jeho vozitko :D to chci taky :D

 
Back
Top