• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Uplne vazne, sjed si na trubce jeho klipy. Vsechno stejny. Tyhle slapky, dedek s kozou, zkerovany ganxtas


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslední úprava:
jaj uz aby som mal naspat auto prehravacom na mp3, radio brno nie je spatne ale nie je to ono :D

 
Jak jsem se vrátil z Guadeloupe, tak ještě teď pořád jedu v tamějších hitech, člověk to poslouchá dva týdny furt z NRJ rádia a nemůže se toho zbavit:
 
Jak jsem se vrátil z Guadeloupe, tak ještě teď pořád jedu v tamějších hitech, člověk to poslouchá dva týdny furt z NRJ rádia a nemůže se toho zbavit

Něco podobného se mi stalo loni po návštěvě Kuby. Ještě měsíc potom jsem byl schopný poslouchat tohle:

Jsem celkem rád, že už mě to přešlo :) Dnes jsem si v poklidu kroužil kolem komína s tímhle:


BTW. Celkem dobrá hláška na jejich FB: "Songs from the North I, II & III" enters Finnish and German charts, beats up Justin Bieber in Finnish TOP 10!" :D :D
 
Back
Top