• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Tak já jsem spíš na tu taneční hudbu, techno atd. Ale poslouchám i normální věci, vyjma dechovky, Káji Gotta, Evy a Vaška, tvrdého metalu atd.
POP, ROCK, od každého kousek.
 
a kdo ti řek, že tvrdej metal není normální věc, he? :D
Fakt nevím, co si mám představit pod pojmem tvrdej metal. Pro někoho jsou tvrdé i ploužáky od Scorpions, kolega v práci mi tvrdí, že nic melodičtějšího než Craddle of Filth neexistuje :D

@anda22: Co třeba Within Temptation? Ale jinak opatrně - aby se Ti nestalo, co před lety mně - plynulý přechod z Ivana Mládka a Jiřího Korna na Sepulturu :D. Abys pak nepařila s MazdaKlanem ve Vizovicích na Rotting Christ :vamp:

Přiznejte se, kdo jedete v létě na MOR? Neříkejte, že tam budu sám :D
 
Pro mě bylo vždycky synonymum ke slovu metal toto :cool::headphone:

Jinak takový moje malý zákoutí :D
20151128_225314.jpg
 
Fakt nevím, co si mám představit pod pojmem tvrdej metal. Pro někoho jsou tvrdé i ploužáky od Scorpions, kolega v práci mi tvrdí, že nic melodičtějšího než Craddle of Filth neexistuje :D

@anda22: Co třeba Within Temptation? Ale jinak opatrně - aby se Ti nestalo, co před lety mně - plynulý přechod z Ivana Mládka a Jiřího Korna na Sepulturu :D. Abys pak nepařila s MazdaKlanem ve Vizovicích na Rotting Christ :vamp:

Přiznejte se, kdo jedete v létě na MOR? Neříkejte, že tam budu sám :D

Jo to by šlo...Já můžu i Linkin Park, ale třeba Rammstein a jeho styl hudby fakt nemusím... Nelíbí se mi německé písničky. Scooter je vyjímka, protože zpívají anglicky.
Ač jsou Vizovice skoro mou domovinou, tak na Master of Rock jsem ještě nikdy nebyla. Třeba se někdy zadaří...
 
Tak opět menší ochutnávka :p
- u tohodle miluju jeho osobitost :)
- a na tomhle jsem víceméně "odkojená" :D
 
Tak opět menší ochutnávka :p
- u tohodle miluju jeho osobitost :)
- a na tomhle jsem víceméně "odkojená" :D
První klip jsem dal dokonce asi jen díky té brunetce, druhý jsem vzdal v půlce. Nemyslím to špatně, hlavně že se to líbí. Jen jsem netušil, že snesu tak málo :D

Dnes hotovo, balím, těším se do Mazdy, na cestu domů si pustím na relax neaký ten folklór :)


... a až to dohraje, budu asi jako už tradičně posledních pár let touhle dobou hoblovat Vánoční CD Čechmoru:

 
Pockej, tam byla nejaka brunetka? K te jsem se asi uz ani nedostal :D.

Jedna tam putuje už v první půl minutě, ... no, je vidět, že to asi nebude Tvůj šálek kávy :D

Beru zpět, tohle video mi zpravilo sebevědomí, snesu hodně. Už mi to jede potřetí :D Sice mohli dát do smyčky prvních 15 vteřin, ale po dlouhé době zas muzika, na kterou se dá dívat :woot:

:D naprosto Ti rozumím :cool:
 
Jedna tam putuje už v první půl minutě, ... no, je vidět, že to asi nebude Tvůj šálek kávy :D
Rap a Hip Hop (doufam, ze jsem aspon trefil styl) vetsinou bohuzel skutecne ne (ale vyjimky se najdou). Kouknul jsem na to ale jeste jednou a nutno podotknout, ze muj salek kavy neni ani ona :D.
 
Posledni dobou jsem si oblibil pro sviznou jizdu (nebo naopak trceni v zacpe :D, to me pak maji extra v oblibe okolo jedouci ... teda vlastne stojici):
VAROVANI - nic pro odpurce elektronicke hudby!

 
Back
Top