• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Jaký 2T olej ?

Borec

nový člen
24
Zdravím,
Chtěl bych se zeptat zdejších trojůhelníkářů jaký používáte olej k benzínu já doteď premixoval s tímto: Valvoline Super Outboard 2T, ale jak se zdá přestali mi ho vyrábět, a uplně se mi nechce odněkud ze zahraničí objednávat Idemitsu ;).
Prosím o vaše rady a porady.
Díky předem za odpověďi.
 
Castrol Power 1 Racing 2T

https://maziva.heureka.cz/castrol-p...LqtqFDH_aSM5ouF7c9ol6m2o5JWBoCVFMQAvD_BwE#o=2

(ale ne od e-oleje, dodali mi neco jineho...:mad:)
To nevypadá špatně nejspíš bych je objednával na oleje-shop, tam jsem je objednával doteď současně s motorovým mazďáckým 5W30 a největší spokojenost ještě pokouknu dále, ale nejspíš půjdu do tohoto. Ještě by mě zajímalo kolik lejete oleje na nádrž já doteď lil 200ml na nádrž ale nevím jestli je to OK.
Díky za rychlou odpověď ;)
 
S tím premixem je to večný téma si myslím. Mám auto po GO a ze začátku jsem premixoval, ale letos na to asi prdím. V dost člancích a videjích říkaji že tím riskuješ ucpání katu. Navíc mi minulou sezónu začalo prolínat čidlo zpatečky na převodovce který je dost blízko výfuku (čidlo je zalitý v epoxidu) a výfuk ma díky premixu o dost vyžší teploty. Náhoda? Nevím. Jinak premix asi jo, ale u auta bez katu za mě.
 
S tím premixem je to večný téma si myslím. Mám auto po GO a ze začátku jsem premixoval, ale letos na to asi prdím. V dost člancích a videjích říkaji že tím riskuješ ucpání katu. Navíc mi minulou sezónu začalo prolínat čidlo zpatečky na převodovce který je dost blízko výfuku (čidlo je zalitý v epoxidu) a výfuk ma díky premixu o dost vyžší teploty. Náhoda? Nevím. Jinak premix asi jo, ale u auta bez katu za mě.
Já RX-8 koupil když měla najeto nějakých 118000km a od začátku jsem premixoval (nevím jak předchozí majitel) ve 143000km jsem dělal motor a když jsem kouknul při té příležitosti do katu tak vypadal krásně čistě, s tou teplotou nevím, ale já měl spečený od vysoké teploty dráty co vedou k lambdě, ale neřekl bych že to bylo od výfuku(dráty byly spečený nad převodovkou).
 
Back
Top