• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

Kdyby ti to nedošlo tak pořeš reklamaci s tvou bankou. Já jsem tak vymohl zpět od podvodníků z Anglie 15000.
 
Dnes mně přišlo info že objednávka byla doručena, ale nic mi nedošlo. tak jsem zřejmě někomu z polska udělal cca 240 eurama pěknej den :D :( Ještě že jsem si od vás nebral peníze předem. Uvidím jak se to vyvine ale moc šancí tomu nedávám.

To snad ne.. a není to jako že to bylo doručeno do ČR? na českou poštu? :eek::D
 
Nejdřív mě odepsali že to ještě neposlali , stav objednávky změnili zpět s tím, že pak pošlou číslo balíku, a když jsem napsal že chci zpět peníze, tak už nikdo nekomunikuje. Takže to řeším s PayU systémem, pokud to bude taky bez reakce tak s bankou.
 
Nejdřív mě odepsali že to ještě neposlali , stav objednávky změnili zpět s tím, že pak pošlou číslo balíku, a když jsem napsal že chci zpět peníze, tak už nikdo nekomunikuje. Takže to řeším s PayU systémem, pokud to bude taky bez reakce tak s bankou.

Tak doufám že to dobře dopadne..
 
Takových je nás víc :D Teď mě píše borec z druhýho mailu , že objednávku odeslali 8.5. a poslal i tracking number, který je funkční. A píše že všechno je OK že to za pár dní budu mít. Tak uvidíme :D
 
Drobná aktualizace cca 4kg balík je na depu v Brně od včerejšího večera. Takže v pondělí se uvidí. :D
 
Tak balíček dorazil. Jsou dost velký, ty 101 /102 už musí být moc.
@AlesM @rizek955 dejte vědět do soukromých zpráv ohledně převzetí.
@trex tvoji doobjednavku poslali druhým balíkem (zapomněli je přidat), tak ještě chvíli vydrž prosím ;)

IMG_20190513_173938.jpg IMG_20190513_174051.jpg IMG_20190513_174144.jpg
 
Tak co kluci, kdo z vás 3 už má koncovky na autě :D? Můj mechanik je pořád vytíženej, takže není kdy to navařit zatím :mad:
 
Ja stale take ne...porad nekde pryc :( ale jednou to prijde ;)
jeste jednou diky za objednani!!
 
Tak to jsem zvědavej kdo z nás bude první :D , kdyby soused otcovi nezničil svářečku, mohl jsem si to u druhýho souseda na zvedáku udělat sám :D

Ano, od všech došlo co mělo ;)
 
Tak co, pánové, jak jste spokojeni s koncovkama od Buzzeru teď v zimě? Já si teda už nějak nejsem moc jistej... Na tom sváru se mi to zdá celkem masakr a rezavé fleky na leštěné části po dírkách od kamínků naznačují, že toho nerezu tam asi moc není, co myslíte? :confused:

IMG_20200109_155030.jpg IMG_20200109_155732.jpg IMG_20200109_155108.jpg IMG_20190818_085917 1.jpg
 
Ja je mám furt jak nový... Když je umyju

Mimochodem to křídlo je supr, je přes něj vůbec vidět? Hned bych si ty dveře s tebou prohodil :D
 
No jo, když je umyju, tak rez na té leštěné části zmizí, ale to bych musel leštit každej třetí den, protože na těch od kamínků odřených bodech se to má tendenci neustále tvořit. A vzhledem k tomu, že to má být z nerezu, tak mě to trochu zaráží :( Na tom spoji už vůbec netuším, jak víc se o něj starat. Po navaření jsem to pro sichr i nastříkal dinitrolem, aby to bylo v cajku, ale zevnitř to člověk moc nepohlídá.

Mimochodem to křídlo je supr, je přes něj vůbec vidět? Hned bych si ty dveře s tebou prohodil :D

Díky moc! Chvilku mi trvalo se rozhodnout, jestli se mi líbí nebo ne, ale už jsem spokojenej, takže bych neměnil :D S výhledem žádnej problém :)
 
Back
Top