• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Koncovky výfuků

Ahoj,
Koukám zrovna na ty zmiňované koncovky Buzzer ZZ91X a chci se zeptat - neměl jste někdo problém na technické ? resp. mají tyhle koncovky homologaci? Nikde na stránkách kde se prodávají jsem to nenašel. Díky
 
Chcete teď někdo objednávat koncovky Buzzer (výroba PL) ZZ101X nebo ZZ91X / 50mm ? Komunikuju s PL dodavatelem ohledně dopravy, dohromady by nás doprava vyšla levněji, cena za kus koncovky 120PLN takže cca 720Kč + doprava.
Já budu ty menší 2ks.

Už jsi objednával? Že bych se přidal.
 
Ještě ne teprve cinkly peníze na účet, poplatím nutné věci a pak uvidím, jestli už můžu objednat
 
Tak kluci kdo chcete ty zkosený 90mm ZZ91X/50mm ? Cena 2ks s dopravou z PL 1600Kč. Odběr u mě v Brně a okolí případně dodání např na poštu za 110Kč.

Vím že zájem měli tito kluci, zájem trvá?
@rizek955
@trex
@Dadik

Někdo další?
 
trex pořád nereaguje, tak nevím jestli na něj čekat nebo už objednávat, nechce se mně už moc čekat :D
 
trex pořád nereaguje, tak nevím jestli na něj čekat nebo už objednávat, nechce se mně už moc čekat :D

Aaaaa, sakra, já teď byl přes svátek mimo signál, takže jsem to neřešil :D Šel bych do toho určitě s váma, ale koukám, že už to je passé, co?
 
Poslední úprava:
Že jsi to ty, ještě mi z eshopu neodepsali, takže jim pak napíšu ať přihodí 2 ks ;)
 
Tak objednávka potvrzena a zaplacena, uvidím co dojde. Snad jsem si nekoupil nejdražší cihly na trhu :D
 
Dnes mně přišlo info že objednávka byla doručena, ale nic mi nedošlo. tak jsem zřejmě někomu z polska udělal cca 240 eurama pěknej den :D :( Ještě že jsem si od vás nebral peníze předem. Uvidím jak se to vyvine ale moc šancí tomu nedávám.
 
Back
Top