• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Litá kola 17-18-19

mě se na tý krásný modrý Auroře spíš víc líbí stříbrný než tmavý, zkus si to dát do konfigurátoru třeba na elektrony.cz
 
Úhel pohledu. Na tmavých vyniknou více krásně stříbrné kotouče pokud neni hodně paprsků.
Ale majitel rozhodne. Pár rad dostal.
 
Osobně se nebojím jen stříbrných, s mou úchylkou věčně umývat mi tyto kola seděli.IMG_20160405_151616.jpg kopie 12.7.jpg
 
Omluva:dohledal jsem a mám ET 40 a lezou 8mm.
Takže vše ok, teda když prší tak je bok auta jak dobytek, ale vypadaji skvěle na autě.

Pořád myslím na to,že Tobě tam v pohodě vlezou 18x8 ET40 potom by tu byla ještě varianta : 18x8 ET40
jen nevím proč to na ELEKTRONY.CZ mají jen s úpravou auta?
 
Myslí tím Zrejmě úpravu lemů, jen se sychrujou kdyby jsi měl třeba tlumiče ve smrti. Klidně tam vlezou i 19"
Když máš obavy tak si tam rovnou zajeť s autem nebo jdi do j 7,5 et 45
Ale to rěšíme jen pár mm které nic neřeší. Podle mého.
 
mě se na tý krásný modrý Auroře spíš víc líbí stříbrný než tmavý, zkus si to dát do konfigurátoru třeba na elektrony.cz
Vím jak to vypadá.
Můj názor je:kola musi dělat celkový dojem auta a né aby jen kola poutali pozornost. včera jsem míjel auto s krásnými stříbrnými koli a ani nevím co to bylo za značku auta a proč? Zajímali mě jen kola. Takhle by to asi nemělo být.
Každého věc
Někdo taky kouká nejdřív na prsa a pak na zbytek ženy. Já to mám obráceně.
 
Vím jak to vypadá.
Můj názor je:kola musi dělat celkový dojem auta a né aby jen kola poutali pozornost. včera jsem míjel auto s krásnými stříbrnými koli a ani nevím co to bylo za značku auta a proč? Zajímali mě jen kola. Takhle by to asi nemělo být.
Každého věc
Někdo taky kouká nejdřív na prsa a pak na zbytek ženy. Já to mám obráceně.


Nemůžeš, ale popřít, že kola dělají auto :)
 
To se ví.
Ideální by bylo kolo přiložit k autu.
Pak je rozhodnuti nejjistější.
Tak přeji dobrou volbu.
 
Je to tak, jak píšeš, takhle na slepo můžeš jen využít dostupnost fotek na netu a věřit, že je to to pravé a až je nasadíš,tak bude den zúčtování :)
 
mě se na tý krásný modrý Auroře spíš víc líbí stříbrný než tmavý, zkus si to dát do konfigurátoru třeba na elektrony.cz
Prečo píšeš takéto veci? Teraz kvôli tomu už polhodiny skúšam v konfigurátore, aké kolesá by sa mi hodili k autu. :D
 
Tak jsem rozřešil svou pochybnost o ET 40 a zbaběle dal na doporučení tady mnoha zasvěcených s 8x18 ET 45 a tohle by mohlo sedět mé 6tce dle mých představ a očekávání
:)
 
Kdyby někdo měl zájem o zimní plechová kola + origo poklice s pneu 205/60/16 + origo senzory. Pneu jsou staré rok a půl Barum Bravuris vzorek 7mm. Jakou to má asi hodnotu?
 

Přílohy

  • zima poklice.jpg
    zima poklice.jpg
    706,6 KB · Zobrazení: 29
Když kupujete nové disky shodné se zápisem v techničáku, chcete k tomu ten typový list potvrzující homologaci na vaše auto? Koukal jsem, že někde za něj chtějí od 200 - 1200 Kč.:eek:
 
Back
Top