• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Loketní opěrka / zástěrky - varianty, náhrada

@atrey - máš origo od Mazdy, alebo Armster? Skús otvoriť ten úložný priestor, či to bude vŕzgať aj potom. Ja mám Armster 2 a tá veľmi mierne vŕzga pri prejazde nerovnosťami a zistil som, že to spôsobuje veko úložného priestoru pri dotyku s telom opierky. Postačilo by tam dať nejaký pružný element a bolo by po probléme. Pokiaľ to nebude veko s telom, mohlo by ísť o nejaký spoj, či už priamo na opierke, alebo na mieste kde sa dotýka konzola so stredovou lištou. Môže ísť o uvoľnenú skrutku, alebo podobné niečo. Horší prípad by bol, keby vŕzgala samotná skrinka. Ako som napísal v úvode, pokús sa otvoriť skrinku a pohýbať s ňou či bude vŕzgať? Mohol by si pridržať aj to veko a skúsiť to tak.
Dúfam, že problém sa ti podarí lokalizovať a vyriešiť. Prajem veľa šťastia.
 
@Szopi,
ahoj, dik za radu. V pondelok som to uz nevydrzal a zavolal do servisu, kde mi ju instalovali. Dnes som to bol odviezt. Uvidim co s tym spravia. Ale boli velmi ochotni, takze predpokldam, ze to nejak fixnu.

Dam vediet.

Dakujem vsetkym za odpovede.

A.
 
Tak dnes som bol v servise Auto Jeremiasova a musim uznat, ze take skvele spravanie som uz dlho nezazil (ani v restauracii, bare,...). Rano si so mnou presiel servisak problem, povedal, ze sa to da vyriesit. Nakolko prsalo, tak mi ponukol odvoz na metro.
Poobede mi volal aby mi povedal, aky je stav, ze sa to riesi a ze vecer auto bude pripravene.
Vecer mi volali, ze auto je hotove a mozem si prist vyzdvihnut auto. Iny servisak bol taktiez extremne mily, prijemny a mal skvele vystupovanie. Odovzdal mi auto, skontroloval som si to a fakt urobili dobru robotu. A este mi umyli a povysavali auto. Fakt som mega spokojny.

//PS: Nezaplatili mi za tuto malu recenziu, len mam pocit, ze treba aj pochvalit nie len kritizovat.
 
Madarske ev.cislo, madarska reklama.
U nas by to asi skoncilo zastrelenim vodica z toho maleho Daewoo, ihned na mieste
a hrubokrk by este bol oslobodeny nasou justiciou, ze konal opravnene. :confused:
 
Ja som tam dal armster 2 ..som spokojný ľahká montáž..drží dobre ..a mám miesto pre kábel na mobil :p cena 94€ je prijateľná
IMG_2522.JPG
IMG_2521.JPG
 
Poslední úprava moderátorem:
Boli to asi 2-3 týždne. V ten deň som objednával viacero vecí a zásterky prišli ako prvé!!! Až ma to prekvapilo :eek::D
A čo sa montáže týka, chlapík čo mi ich montoval tvrdil, že zadné išli ľahko, ale predné mu trošku robili problémy. Vravel niečo v zmysle, že musel toho viac rozobrať. Ale čakal som asi 40min aj s komplet prezutím.
 
Back
Top