• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Někde jsem četl, že tento rok se očekává facelift Mazdy CX-3. Nebavili jste se tady o tom? Tento rok potřebuji koupit nové auto manželce a CX-3 je jeden z kandidátů. Popravdě, už jsme pro ni byli na prodejně, ale žena si to na poslední chvíli rozmyslela a koupi ještě pozastavila. Přespříští sobotu jedeme objíždět i jiné prodejny, ale pokud CX-3 nakonec vyhraje, nerad bych koupil auto, které vzápětí nahradí vylepšený model.
Rok 2018

Mazda 2 -facelift
Mazda CX-3 -facelift
Mazda 6 modelovy rok 2018 predstaveny uz v L.A.
MX-5 vybava Takumi
CX-5 modelovy rok 2019

Osobne, by som pockal minimalne na info o faceliftoch, asi ako kazdy rok, max v marci - breznu budu k dispozicii aj v mediach.
Ale ako vieme vsetci, co je nove , nezname este, ze je lepsie, ako stare ...
 
Mne sa pri navsteve salonu a predvadzacej jazde predajca asi prekecol a vravel, ze sa facelift ocakava v lete... a ja spekulujem kupit auto tiez teraz... :(
 
Co je zajímavé, je fakt, že se v časových normách na opravy najednou objevila CX-4. Jestlipak oni ty Číňany nedokopali ke kvalitě, kterou je možno už vyvážet do Evropy...
 
Nevahej a kup mamině model 2017 !! Facelift necekej ten ma prave model 2017 !! Zcela novyZobrazit přílohu 12223 model by mohl prijit az v roce 2019 !

Pravdou je, že i stávající CX-3 je designové nádherná. Skoro bych řekl nadčasově, protože už je pár roků venku a pořád se mi moc líbí. Jednoznačně nejhezčí malé SUV. Na to její ježdění do práce je to až zbytečně luxusní auto.

Manželčin sen je ale Mercedes GLA, který je však přímo pekelně drahý. Vyšel by nás na víc než Mazda 6. :)
 
Pravdou je, že i stávající CX-3 je designové nádherná. Skoro bych řekl nadčasově, protože už je pár roků venku a pořád se mi moc líbí. Jednoznačně nejhezčí malé SUV. Na to její ježdění do práce je to až zbytečně luxusní auto .
Tož baže že stávající CX troječka je dizajnově nej :) šak aj Moja mě říká ,že mám Majdu radši ,než ju :D
 
V USA je pravá zima aj so snehom, ako minuly rok u nas.
CX-3 ale zvlada zimnu zabavu aj na letnych pneu :)

 
Caute.. takze teraz mi volal predajca na vcerajsiu sms ohladne noveho faceliftu... zatial len interne info autorizovanym predajcom a co som si z rozhovoru zapamatal... novy facelift sa zacne vyrabat od marca v predaji bude od aprila, ale uz tetaz sa da objednavat...
K upravam: nova upravena predna maska, nieco so stredovym stlpikom, nepamatam uz co, nejaka limitovana takumi edicia bude, pod naraznikom nejaka strieborna lista, predne diodove hmlovky, zadne svetla tusim vsetky v diodach, najhlavnejsie asi elektronicka rucna brzda a k tomu uz prisposobena laktova opierka a tak isto laktovka na zadnych sedadlach... a myslim, ze este novy dizajn 18"kolies... vsetko naisto budem vediet v pondelok, idem si objednat novu cx3
 
Caute.. takze teraz mi volal predajca na vcerajsiu sms ohladne noveho faceliftu... zatial len interne info autorizovanym predajcom a co som si z rozhovoru zapamatal... novy facelift sa zacne vyrabat od marca v predaji bude od aprila, ale uz tetaz sa da objednavat...
K upravam: nova upravena predna maska, nieco so stredovym stlpikom, nepamatam uz co, nejaka limitovana takumi edicia bude, pod naraznikom nejaka strieborna lista, predne diodove hmlovky, zadne svetla tusim vsetky v diodach, najhlavnejsie asi elektronicka rucna brzda a k tomu uz prisposobena laktova opierka a tak isto laktovka na zadnych sedadlach... a myslim, ze este novy dizajn 18"kolies... vsetko naisto budem vediet v pondelok, idem si objednat novu cx3
Me se to nezda ! Nikde o faceliftu 2018 nepisou ! A objednavas zajice v pytli ! Pockej si na prospekty !
 
Já jsem byl dneska v Mazdě jen velmi předběžně sondovat koupi nové CX-3 a mlčeli jako ryby. Dali mi hodně dobrou nabídku na auto, které je zrovna na cestě, ale o faceliftu nepadlo ani slovo. Ale schválně jsem jim napsal, jak to s novým modelem vypadá, tak jsem zvědav na odpověď.
 
Já jsem byl dneska v Mazdě jen velmi předběžně sondovat koupi nové CX-3 a mlčeli jako ryby. Dali mi hodně dobrou nabídku na auto, které je zrovna na cestě, ale o faceliftu nepadlo ani slovo. Ale schválně jsem jim napsal, jak to s novým modelem vypadá, tak jsem zvědav na odpověď.
Mirny facelift je model 2017 ! Nova kara pocitam 2019-20 !!!
 
Back
Top