• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Nemam viac fotiek, som rad, ze som sa vobec k tejto dostal, lebo toto su vlastne interne informacie, skor by som povedal, ze predajca nemal sancu, nakolko som vedel o tom uz skoro vsetko.... preto mi vlastne dovolil toto odfotit...
 
Výbava Revolution AWD 150, výborná volba.
Ještě jsem četl, že SCBS má být už ve všech výbavách v ceně. Je to tak?

Poté, co manželka před dvěma lety nacouvala do palety s kamenným obkladem bych jí měl tuto funkci pořídit. :D Ale CX-3 má SCBS až od Revolution Top.
Toto sa mi zda, ze nespominal.... ale mozno je to tam... fakt netusim...
 
Pokud zůstane CX 3 s "původním" designem tak je to jenom dobře. Třeba M3 po fcl se mi moc nelíbí a není to tím ze mám před fcl...Taky se mi líbí víc starší CX 5 než ta novější. M6 nevím jak vypadala před a po tak to nemůžu zhodnotit... Takže dle mne byly designově super už ty první modely...
 
CX-5 jsem měl KE a teď mám KF. Musím říct, že přes prvotní rozpaky z KF se mi teď jednoznačně líbí facelift - tedy KF.
 
Co se týká faceliftu, CX-3 je na řadě v květnu roku 2018. Alespoň to tak uvádí svět motorů. A ti o tom asi něco vědí....
 
To by bola druha farba po bielej, kebyze to zalezi na mne, ale moja draha polovinka mala doteraz bielu octavku... a ja mam dve roboty, takze som si dovolil skoro maximalku a este octavka ide na protihodnotu... ;)
 
To by bola druha farba po bielej, kebyze to zalezi na mne, ale moja draha polovinka mala doteraz bielu octavku... a ja mam dve roboty, takze som si dovolil skoro maximalku a este octavka ide na protihodnotu... ;)
Jasny chce to minimum attraction kvuli led svetlum ! U vybavy emotion a muj challenge jezdis po slepu !!! Nejhorsi sviceni co jsem zazil ! Tak mensi naplast vymena za bile halogeny viz lazlo ale ten uz ma ledky ! Tak nejake zlepseni tam je ! Jinak spokojenost ! Nemenil bych ! Nejlepsi kup auta za svuj live !
 
Back
Top