• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Budu koukat, zatím jsem našel jen anglickou levou,takže nic.
Ještě jedna možnost je a to vykrojit třeba pájkou otvor na patici v tý současný pravý lampě.
Foto je z anglický levý lampy:
Přesně to je poslední možnost :) Nejelegantnější je výměna kus za kus.
Každopádně hromady mlhovek se takto upravilo na GG/GY, tak to půjde i na CX kdyžtak ;)
584-59cb05d8d5f474c1eaf8b4d2caa356a7.jpg
 
Ja som takto z hmlovkami maximálne spokojný,už som odskúšal aj hmle(kamarát šiel za mnou a povedal že sú strasne silne) ďalšia “blbinka” ktorú môžem odporučiť po vlastnej skúsenosti DB5AB569-EDA3-4631-89DD-BC543AAE0304.jpeg
 
Spíš jde klukům o zachování odrazek/odrazové funkce ;) :cool:
Vieš zvláštne bolo že keď sa vybrali tie “odrazky” do každej boli 2 záslepky na vývody predpokladám že na žiarovky,dokonca boli aj záslepky na kábloch a zastrčkach na každej strane ...nie som profík ale podľa mna to bola predpríprava na žiarovky do tých “odraziek”
 
Přesně o tom píšeme. Připraveno to je, jenom nechceme vrtat (ještě chvíli budem hledat anglické mlhovky).
 
Přesně o tom píšeme. Připraveno to je, jenom nechceme vrtat (ještě chvíli budem hledat anglické mlhovky).
videl som to na tých odrazkach ono by to ani vŕtanie asi nebolo stačilo by to prepichnut nožničkami je to tam celé odľahčene až priesvitné :D
 
IMG_20170516_104420.jpg Já mam dolní, horni podlahu kufru nepoužívám zbytečně zmenšuje kufr. Mam i dojezdovku, mírně to dno kufru zvedlo, ale i tak mi tam vana nevadí
 
Zdravím mazdáky,jakou gumovou vanu do kufru,horní nebo dolní,poradte před koupí,díky.
Zdarec, já mám vany obě. Koupeno tady: https://www.gumko.cz/gumko/eshop/40-1-VANY-A-KOBERCE-DO-KUFRU/671-3-MAZDA
Mám plnohodnotnou rezervu, tak na běžné ježdění používám horní vanu, když je potřeba, rezervu vyndám (dám někam jinam nebo spolehnu na tu opravnou sadu... :) ) a použiju vanu spodní. To se sem pak vejdou 50l barely nastojato (třeba na převoz kvasu do pálenice... :).
 
Back
Top