• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Toto su vsetko propagacne videa ameckych predajcov mazdy... na tom videu ma cx3 normalnu rucnu brzdu a siber spolu s hagusmi... tie sa dodavaju vylucne pre americky trh
 
lazlo a co kamera na couvání,už je nějaká odpověd.
Myslíš tu z Mexika ? Ešte som to neriešil ale rozobral som hore tapaciru na 5 tých dverách či je tam ta zásuvka ..áno je :D takze si to objednam ..vychádza to na 160€ aj z dopravou a montáž zvládne aj taký antitalent ako som ja,pekne sadli tie zadné svetla na moje prekvapenie ...výborne svietia aj v hmle (odskúšané)
 

Pozri sa na toto ...o tomto som písal vyššie ..je to firma čo sa špecializuje na tieto veci,je to presne na cx-3 2017 jednoduché zapojenie žiadne ťahanie káblov cez celé auto ...mrkni video ..
 
Poslední úprava:

Pozri sa na toto ...o tomto som písal vyššie ..je to firma čo sa špecializuje na tieto veci,je to presne na cx-3 2017 jednoduché zapojenie žiadne ťahanie káblov cez celé auto ...mrkni video ..
To vypadá dobře a poměrně jednoduše ;)
 
Skúsil som odstrániť tu tapaciru a šlo to ľahko aj demontaz aj spätná montáž ..pokial sa dodrží postup a nič nerobíš nasilu ide to ľahko ...preto chcem tu kameru ..aby sa nemuselo rozoberať celé auto pristrojovka atd ..ale napojilo sa to priamo na predprípravu
 
Ano myslel jsem tu z mexika,moc se mi to líbí,hlavně ta montáž,škoda že to nemají v číně,hned bych objednal.
 
Hľadal som to všade ..na ebay Amazon všade ...ta firma VTech si dáva pozor na svoju značku
 
Čo sa Mazdy CX3 2018 týka, ja tam vidím jemnú zmenu v dizajne prednej časti a konkrétne okolie hmloviek, svetlomety predné majú akoby trochu iný tvar. Skúste trochu pozornejšie pozerať, ale možno sa sústredím až moc :D:D:D
 
Čo sa Mazdy CX3 2018 týka, ja tam vidím jemnú zmenu v dizajne prednej časti a konkrétne okolie hmloviek, svetlomety predné majú akoby trochu iný tvar. Skúste trochu pozornejšie pozerať, ale možno sa sústredím až moc :D:D:D
Já nevim na co koukáš,jestli na to tvoje video nebo foto @Kenny ,na videu žádná změna;)na foto přední maska a asi jiné mlhovky:)
 
Moja fotka je od ukecaneho predajcu, bezny smrtelnik sa zatial k tomuto nemal dostat...
 
Klaňáci prosím Vás,kdyby jste při brouzdání po netu narazili na pravou zadní mlhovku(anglická)dejte vědět.Díky.
 
Poslední úprava:
Něco je na amazonu,ale nejsem s toho chytrej

Odesláno z mého SM-J510FN pomocí Tapatalk
 
Budu koukat, zatím jsem našel jen anglickou levou,takže nic.
Ještě jedna možnost je a to vykrojit třeba pájkou otvor na patici v tý současný pravý lampě.
Foto je z anglický levý lampy:
Clipboard01.jpg
 
Back
Top