• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Děkuji všem - zaráží mě jen toto- poohlédni se jinde cx3 na kterou jsem si opravdu myslel je nejnižší- no ono se moc poohlédnout nejde pokud by to mělo být nové auto takové stonicy,arony,prostě jak píše stejně uvažující uživatel výše toto nesplnují - já bych i skousl přeplnovaný motor ale nemůže to být litrový tříválec,vyloučeno a pokud je limit půl mega tak už nevím. Pojedu se na tu cx3 podívat a vyskouším posez uvidíme.

nehleď na světlou výšku ! Ten posez je vyšší diky umistěni sedačky ! Vyzkoušej ! Uvidíš ! A rovnou objednej :) ! Za pul mega máš krásný Revolution, když ukecáš slevu !
 
@joe25 - Žiadne auto nie je bez kompromisov, avšak Mazda je ako z reklamy na Kofolu :„Keď ju milješ, nie je čo riešiť!“. A k boľavím kolenám iba toľko, že ideál pre teba by bolo auto so svetlou výškou min. 19cm. Nižšie by som asi nešiel, ale to musíš naozaj obehať predajcov na všetky vybrané značky a modely vyskúšať osobne. A nemusí to byť zrovna crossover a niečo podobné. Svetlou výškou, resp. výškou posedu dokážu prekvapiť aj iné kúsky. Výber auta je hlavne o financiách, emóciách a až potom o rozume. Vyberieš si z ponuky áut do tvojho rozpočtu, do niekoľkých sa asi zamiluješ a potom, po čase s triezvou hlavou vyberieš favorita.
Prajem šťastný výber a iba príjemné starosti s tým spojené ;)
 
Poslední úprava moderátorem:
ahoj, tak sem ti to zmeril uprostred sedadla je vyska nejakych 64 cm kdyz pocitam aji ten vyviseny okraj, sedadlo mam v nejvyssi poloze a auto mam na 18 palcovych kolech. Mozna bude nejaka odchylka, fakt se to blbe meri, ale snazil jsem se
 
ahoj, tak sem ti to zmeril uprostred sedadla je vyska nejakych 64 cm kdyz pocitam aji ten vyviseny okraj, sedadlo mam v nejvyssi poloze a auto mam na 18 palcovych kolech. Mozna bude nejaka odchylka, fakt se to blbe meri, ale snazil jsem se
Tak jsem to šel schválně změřit: auto na 16" kolech, měřeno bez toho bočního okraje a asi 15 cm od přední hrany sedadla a sedadlo v nejvyšší poloze - vychází 60,5 cm (teplota okolí -3 st. C, vlhkost 81 %, barometrický tlak 953 hPa)...
 
Mimochodem velikost kol (vyse uvadenych 18" a 16") nema vliv na vysku vozidla. Kola maji vzdy +- (na par milimetru) stejny prumer.
 
Tak jsem to šel schválně změřit: auto na 16" kolech, měřeno bez toho bočního okraje a asi 15 cm od přední hrany sedadla a sedadlo v nejvyšší poloze - vychází 60,5 cm (teplota okolí -3 st. C, vlhkost 81 %, barometrický tlak 953 hPa)...
:)
 
@Sláva1956 - zabudol si uviesť rýchlosť vetra a váhu testovacieho vodiča! 150 kilogramov vážiaci chlapík by asi sedel vo výške 57,856cm. :D
 
Díky za změření, praktická zkouška bude asi nejlepší. Teda povětrnostní podmínky IDEÁL, ale měli jste zkalibrovaný metr? A rozměrový protokol by nebyl?:):)
 
U obou rozměrů kol při stejném profilu bude rozdíl.
Kdyby to byly letni vs zimní tak je to +-
Jenze na ruzne velke disky si nikdy nedavas stejne profily. Ted nemyslim to cislo na pneumatice, ale tu realnou velikost "profilu". Pneumatika s diskem ma ve vsech variantach, ktere mas v TP, +- stejny prumer. Samozrejme, kdo si na auto dava jine rozmery, nez ma v TP, tak to muze mit vselijak, jeho problem.
 
Zaujimave ale je, ze doteraz mikde neprenikla ziadna sprava, alebo fotky o novom facelifte... a uz je to mesiac, co som mal v ruke interne podklady
 
Caute vospolok.... stalo sa, co nik necakal... dnes mi volal predajca z Mazdy Kosice, u ktorych mam objednanu novu mazdu, ze nakolko nastal v mazde nejaky problem pri nabehu na novy face, preklada sa vyroba mojho auta z marca na maj a tym padom dodanie auta z maja na jul... preveril som si tuto informaciu aj u predajcu mazdy v Presove a je to tak...bola mi ponuknuta moznost zotrvat, zrusit objednavku, alebo si vziat momentalny model, dokonca teraz s tou moznostou paliva na cely rok zadarmo.... jazne, ze na novy facelift sa tento bonus nevztahuje... uprimne, mam z toho hlavu v smutku :(
 
Back
Top