• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Zatím u žádné (krom severských trhů). Ostřikovače přijdou až se silnějšími LED světlomety viz. ostatní modely :troll:
 
Zatím u žádné
Tak ted jsem zmaten...:confused:Ja myslel ze kazde auto co ma z vyroby xenonova svetla ma ostrikovace svetel. CX-3 nema xenony v zadne vybave...?

Tak ted jsem zmaten...:confused:Ja myslel ze kazde auto co ma z vyroby xenonova svetla ma ostrikovace svetel. CX-3 nema xenony v zadne vybave...?
Ok tak jsem se teda kouknul na CX-3 co ma za svetla a vypada to jen na klasicke halogeny anebo plnohodnotne led svetla,cimz teda chapu ze tam neni ostrikovani.Moje chyba,protoze nekoukam na vybaveni jinych modelu nez M3 ...
 
Poslední úprava moderátorem:
Ok tak jsem se teda kouknul na CX-3 co ma za svetla a vypada to jen na klasicke halogeny anebo plnohodnotne led svetla,cimz teda chapu ze tam neni ostrikovani.Moje chyba,protoze nekoukam na vybaveni jinych modelu nez M3 ...
Ano ! Halogen a led !
 
Nerozumiem preco maju ostrekovac len halogeny... minuly tyzden som siel za tmy za jednym autom dost dlho na to, aby mi suprovo zasvinilo predok auta... kebyze nemam u seba magneziu a nepouzijem ju na oplachnutie svetiel, nevidim sa vratit domov... takze nechapem preco nie je standard na vsetky svetla... :(
 
Ani halogeny nemaju ostrekovace. Je ale pravda, ze sa svetla dost spinia a je nutne ich manualne cistit. Chyba aj kontrolka hladiny kvapaliny v ostrekovacoch. Vyhodou je, ze sa nemina zbytocne pri kazdom piatom ci ktorom ostreknuti okna.
 
Nerozumiem preco maju ostrekovac len halogeny...

Ono se to vysvětluje všelijak a slyšel jsem od různých lidí z oboru různé argumenty. Od nesprávného tříštění světelného paprsku xenonových výbojek při špinavých krytech skel až po hranici světelného toku, od které musí mít auta ostřikovače. Někde tady je asi důvod, proč LED světla u Mazdy ostřikovače nemají. @shr3k by to mohl vědět líp.

U Mazdy bude 100% platit i další důvod a tím je úspora na váze. Nádržky pro ostřikovače vyrábíme, celý ten systém, a pokud má auto LED světla, nádržka má objem okolo 2-3 litrů. Pro starší auta s xenony to bylo min. 5 litrů a dělali jsme i větší. Samozřejmě, z hlediska obratu je to pro nás ztráta, protože vyrábíme menší, jednodušší a levnější systémy, než tomu bylo v minulosti. :)
 
Ono se to vysvětluje všelijak a slyšel jsem od různých lidí z oboru různé argumenty. Od nesprávného tříštění světelného paprsku xenonových výbojek při špinavých krytech skel až po hranici světelného toku, od které musí mít auta ostřikovače. Někde tady je asi důvod, proč LED světla u Mazdy ostřikovače nemají. @shr3k by to mohl vědět líp.

U Mazdy bude 100% platit i další důvod a tím je úspora na váze. Nádržky pro ostřikovače vyrábíme, celý ten systém, a pokud má auto LED světla, nádržka má objem okolo 2-3 litrů. Pro starší auta s xenony to bylo min. 5 litrů a dělali jsme i větší. Samozřejmě, z hlediska obratu je to pro nás ztráta, protože vyrábíme menší, jednodušší a levnější systémy, než tomu bylo v minulosti. :)
Vysvětlení je jednoduché, potkávací režim se vejde světelností pod 2000 lumenů.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ako dlho??

To snad nemyslis vazne? A chyba je v nesklapani samotneho zrkadla?

No to ma prekvapujes uz druhy krat... ako Ti teda mohli auto takto odovzdat?
 
Poslední úprava moderátorem:
Objednano prvni tyden v lednu...takze cca 5 tydnu

To snad nemyslis vazne? A chyba je v nesklapani samotneho zrkadla?
No to bohuzel myslim....

zrcatko se sklopi ale uz se nevyklopi do plna...jinak ja uz jsem to s tim uz koupil a vymena jde na prodejce protoze to pry dostalo ranu a tudiz to nepujde pres zaruku...

No to ma prekvapujes uz druhy krat... ako Ti teda mohli auto takto odovzdat?
Auto nebylo nove, ale predvadeci....a bylo to na domluve...ja jsem s tim souhlasil s tim ze do predavaciho protokulu napsali ze vymenu budou hradit oni...
 
Poslední úprava moderátorem:
Ale aj tak je to na prd... jednak ako predajca a ako servis predavam auto opravene a este cakat 5 tyzdnov... nemyslitelne :(
 
Ale aj tak je to na prd... jednak ako predajca a ako servis predavam auto opravene a este cakat 5 tyzdnov... nemyslitelne :(
No pokud bych na to neprisel pred predanim tak nevim jak bych to pak resil...jestli by se k tomu postavili celem ale nastesti jsem na to nahodou prisel a pozadal o zkontrolovani...jinak bych mel auto az za 5 tydnu mozna pozdeji protoze jsem ho kupoval pred vanocema...
 
Back
Top