• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

Dnes som sa dozvedel, ze nebudeme mat prvy v Kosiciach novy facelift, uz behaju dva po meste, ale do konca mesiaca na 100% dojde aj naseeee ;)
 
Chrómová lišta v podbehoch? Čemu na Slovensku říkáte podbehy? Já žiju v domění, že to je ten prostor nad kolama kam mi v mojí M3 dali japonští inženýři ty plastové kryty, do kterých když praští kámen od kola, tak vylezu a jdu se podívat jestli mi neupadla náprava jakou to dá ránu. Ale když to píše Pravda, tak to asi bude pravda.:oops:
 
Zase jsme za vámi pozadu, já dostal přenosnou značku papírovou dozadu na okno. No aspoň jsem jí pak nemusel vracet když jsem dostal svoje.:)
 
Tak par skutocne rychlych postrehov z noveho faceliftu... automaticka rucna brzda je super, hlavne ten autohold... pokial chces hocikedy si ho mozes aktivovat aj pocas jazdy, dojdes na krizovatku, vyhodis rychlost a rucna sa ti automaticky aktivuje, po zaradeni rychlosti a rozbehu zasa deaktivuje... start-stop system je asi rovnaky ako na pred faceliftoch, tie diodove svetla su brutalne v noci, fakt ich budem zavidiet priatelke :), riadenie, radenie, vykon, klobuk dole... je snad zatial najjemnejsie a najvyladenejsie, co sa mojich predoslych aut tyka... auto som vcera uz stihol pokrstit, ked som parkoval smerom k takemu nizkemu plotiku... nova CX3 ma totizto vpredu dost vysoko parkovacie senzory a oni mi ten plotik akosi registrovali, ale nedostatocne a ja som si tukol znacku.... chvala Bohu, ze len tu :D
som strasne prekvapeny zo stability auta v zakrutach, kdesi som cital, ze sa dost naklanaju... poviem vam, ze stabilnejsie auto som este nemal.... fakt sedi ako zehlicka
Neskor este pridam viac postrehov.... ;)
 
Nazdar vsetci... ;)

Teraz mi volal predajca, ze auto konecne DOŠLOOOOO!! :D
Na zajtra poobede je naplanovane preberanie... dockal som sa po dlhych siedmych mesiacoch :)

Naše auto snad příští týden. Neví to jistě, nejsou schopní podat bližší informace. :rolleyes: Navíc odlétáme na dovolenou, takže i kdyby přišlo, přebereme jej až někdy v druhé půlce srpna. Těším se, ale už to tak neprožívám jako u M6. :)
 
Back
Top