• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-3 - obecně

:D Na to, jak to neprozivas, se Ti nejak nechce ty dva tydny cekat, at se podivas sam :D.

Já totiž moc netuším, jak vypadá interiér ve výbavě Revolution. :) V Mazdě ve Fryštáku mi dali jen jednu nekvalitní fotku. A v každé recenzi, co jsem doposud viděl, prezentovali jen nejvyšší výbavu Revolution Top. Na předchozí generaci jsem četl kritiku, že umělá kůže ve výbavě Revolution není moc kvalitní. Údajně teď změnili materiál, to jediné mě zajímá. :) Jinak vím o tom autě snad všechno podstatné.
 
Ve výbavě Revolution ja na volantu místo znaku mazdy portrét Che Guevary, a ve výbavě Revolution Top je obrázek samotného Fidela Castra.:D
 
Inac mozem potvrdit, ze v CX 3 pre nas trh je namiesto semisoveho tapacira taky sivy kozenkovy.... no hnus :confused:
 
stačí si založit vlastní téma např. Kennyho CX3 kam budeš dávat fotky a psát o všem co si na autě udělal, je to tak přehlednější ;)
 
IMG-577b4180eb62bfe5df674eae792416b4-V.jpg
Tazne bolo montovane vo firme Autocar Prešov, praca trvala cca 2 hodky a cena tazneho s pracou a so zlavou 411€...
 
Nrmam kedy nafotit nejake fotky, lebo priatelka s nim uz jazdi do prace, ale.dufam, ze cez vikend sa mi uz podari....

Inac u nas prihlasenie tazneho 6€ a nosic mam kupeny spred dvoch rokov menabo... akurat este 15€ stala tretia znacka na nosic...
 
Nrmam kedy nafotit nejake fotky, lebo priatelka s nim uz jazdi do prace, ale.dufam, ze cez vikend sa mi uz podari....

Inac u nas prihlasenie tazneho 6€ a nosic mam kupeny spred dvoch rokov menabo... akurat este 15€ stala tretia znacka na nosic...
V Čechách třetí značka za 600,- Kč cca do 14 dnů
 
Back
Top