• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Tak doufám, že Autopalace Brno se mě jen snaží odradit od toho si vymýšlet neustále další kousky výbavy a dodají auto dřív než na konec září (teď naposledy jsem se ptal na rezervu a napsali mi cca cenu a pak už se neozvali když jsem se ještě na něco doptával).
 
Na internetu, hlavně z ruska, jsem zahlíd několik videí s eu verzí a nikde nezmiňovali pádla pod volantem. Ale zase všude měli rezervu, tak fakt nevim. Asi záleží ještě pro jakou část EU je auto určené ? Myslel jsem, že EU verze bude s vypínáním válců, s pádlama a s lepením místo rezervy, ale teď začínám být čím dál zvědavější, co vlastně dojde :)
 
Tak rezerva asi bude jasná dle toho jak jsou na tom ostatní výbavové stupně v ČR. Pádla ještě uvidíme...
 
Co máš v objednávce za datum dodání ? Mě prodejce při objednání v dubnu řekl, že dodávka bude 28/8 , ale v objednávce pro jistotu napsal dodání 8-9 měsíc.
 
Asi není nejdůležitější datum objednávky, ale kolikátej jsi u toho prodejce v pořadí, protože jich asi bude omezenej počet a domnívám se, že v Brně se jich prodá víc jak v Příbrami a jestli jsi se dostal až do druhé várky, tak to odpovídá. Já ojednával jako první v Příbrami, tak snad mám šanci na některou z těch čtyř z první várky.
 
Pokud si vzpomínám, nejdřív jsem prodejce kontaktoval emailem, pak jsem tam byl pokecat a hned další prcovní den jsem byl auto objednat. Borec říkal, že zadal objednávku ještě než jsem se rozhoupal já, protože by aspoň měl předváděčku, plus tuším taky zmiňoval konec srpna s tím, že do smlouvy dá září kdyby došlo k nějaké katastrofě. Zítra jdu volat a hned uvidím jak na tom jsem.
 
Ja som objednával v Júni v Bratislave benzín G194 a pôvodne som dostal termín až Január 2018! Problém sú práve kvóty pre predajcov a aj to, že tento motor začali vyrábať až v Júli. Predajcovia SK/CZ ktorí majú viac objednávok a kvôli kvótam museli dávať také neskoré termíny si nakoniec vybojovali (teda aspoň ten môj v BA) prerozdelenie kvót od iných predajcov a tak sa pre mňa posunul termín dodania aspoň na November/December. Nič moc ale snáď budeme mať novú CX-5 aspoň pod stromček...

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
 
Je u cx5ky 2017 VIN vypískované na oknech z výroby ? Pojišťovák mi tvrdí, že u nových aut některých značek ano. Je to totiž jedna z otázek při pojištění auta a jelikož právě řeším pojištění nové cx5ky, tak zjišťuji podrobnosti.
 
Ja myslel, ze kdyz se mluvi o piskovani skel s ohledem na pojisteni, ze se mluvi o OCIS. Tam staci jen VIN?
 
Je u cx5ky 2017 VIN vypískované na oknech z výroby ? Pojišťovák mi tvrdí, že u nových aut některých značek ano. Je to totiž jedna z otázek při pojištění auta a jelikož právě řeším pojištění nové cx5ky, tak zjišťuji podrobnosti.
Od výroby to tam nebude. Mne to pri objednávaní ponúkol predajca ako bonus, že to (niektoré) poisťovne akceptujú ako druhý dodatočný typ zabezpečenia. Potrebné sú dve zabezpečenia a z výroby je len immobilizér. Ani alarm vraj nie je štandardne v CX-5 od výroby... Takže si treba dať urobiť ešte to označenie skiel, alebo defend lock, alebo alarm...

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
 
Občas se mi stane, že děti pootevřou okno a já vypnu motor a chci odejít a zamknout auto. Jsem třeba na druhé straně u spolujezdce. Nevíte, jestli je nějaká jiná možnost, jak zavřít všechny otevřená okna najednou a nejlépe bez toho, aby jsem musel vlézt do auta na místo řidiče, 2x zmačknout start a od řidiče jedno po druhém zavřít? V oktávce to šlo klíčem při zamykání podržet klíč chvíli v zamykací poloze (i naopak stahnutí oken).
 
V oktávce to šlo klíčem při zamykání podržet klíč chvíli v zamykací poloze (i naopak stahnutí oken).

bohužel je to tak. Ještě předchozí generace šestky to měla taky, GJ a GL už zase ne. Dá se to dokoupit v ceně do dvou tisíc......
 
Back
Top