• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

někde to tu je na foru, je to z ebay.com , zkus pohledat nebo jestli si někdo pamatuje, ať dá link
 
Ahoj. Vy co máte novou CX-5ku s HUD na sklo , na kolik máte pojištěný okna ? Nebo netušíte kolik stojí čelní sklo pro verzi s HUD na okno ? Je vůbec nějakej rozdíl v čelním skle u verzí s HUD na sklo a na plexi štítek ?

P.S: Tak teď jsem se dozvěděl, že čelní sklo je komplet za skoro 25k.
 
Poslední úprava:
Ahoj. Vy co máte novou CX-5ku s HUD na sklo , na kolik máte pojištěný okna ? Nebo netušíte kolik stojí čelní sklo pro verzi s HUD na okno ? Je vůbec nějakej rozdíl v čelním skle u verzí s HUD na sklo a na plexi štítek ?

P.S: Tak teď jsem se dozvěděl, že čelní sklo je komplet za skoro 25k.
Hm vďaka ;), celkom si ma zaskočil ani som netušil, že kvôli HUD na sklo, treba špeciálne sklo.

Hľadal som na inete, nenašiel som síce konkrétne pre Mazdu CX-5 ale naozaj pre HUD s technológiou premietania na sklo, je to sklo rozdielne (je tam nejaká špeciálna vrstva). Preto je drahšie a treba si dať na to pozor pri výmene (aby použili správne sklo a správne osadili) inak by bol problém, HUD obraz rozmazaný a pod.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
 
Po dotazu pojišťováka u prodejce sklo s dešťovým senzorem atd, bez promítání HUD stojí 23k.
 
Řešil jste už někdo jiné než origo tažné zařízení na novou cx5ku ? Kde, jaké a za kolik ?
 
No, myslím že jí ještě nikdo nemá, protože tu ještě žádná oficiílně prodaná není.
 
Vy co čekáte 2.5 v srpnu, jaké máte koncové číslo ve VIN? Můj VIN končí 6351XY a tvrdí mi konec září...
 
Po dotazu pojišťováka u prodejce sklo s dešťovým senzorem atd, bez promítání HUD stojí 23k.
Nejdražší sklo KD3D-63-900A9D (vyhřívání, headup, kamera) stojí 22114,07, k tomu lišty za 576,50 a 167,81. Ceny doporučené MOC vč. DPH.
 

Přílohy

  • sklo.pdf
    313,2 KB · Zobrazení: 30
Zdravím Vás kolegovia, auto už je doma. Diesel, Revolution Top, Sunroof, Navi, biela koža. Zatiaľ prvých 200 km zo salónu domov, absolútna spokojnosť, tiché!!!, spotreba 7,8, tempomat na 130km/h, udržiavanie v pruhu geniálne, adaptívny tempomat perfektný. Zatiaľ všetko super!
 
Ďakujem, mimochodom po zahriatí sa pri prvej jazde z motorového priestoru dosť dymilo, a riadne to smrdelo. Ale cestou domov sa to vypálilo a už nesmrdí ;)
Prekvapilo ma však, že prevodovka nemá športový režim.
 
V kofigurátorech kol se už objevila CX-5ka KF od 6/2017. Akorát mě zaráží, že pokud nezadám motorizaci, je tam na výběr asi 5 stránek disků, ale pokud zadám 2,5l , jsou tam jen 17 a 18ky.
 
Tak u 2.5 benzinu problem s adaptivním tempomatem, proto verze top opozdena, nahrazeno verzi plus, která bude dostupná dříve.
 
Můžeš upřesnit odkud jsi načerpal tuto informaci ? Vždyť tento tempomat má i dehťák ve verzi top a ty se už běžně prodávaj.
 
No minimalne ma pravdu v tom, ze se Revolution Plus objevil v ceniku... Rozdil oproti Revolution Top je chybejici MRCC, SBS & Head Up display... Jinak pokud je to pravda, tak me to dost nastve. Jestli auto do konce zari nebude, tak se pujdu rozhlidnout jinam...
 
Ale přece již nějakou dobu je známo, že jsou problémy s dodávkou nějakých čidel, nebo senzorů (výroba nestíhá), tak jestli to není tím.

Právě ta verze Plus mi přijde, že je to TOPka bez funkcí, které využívají nedostatkové součástky.
 
Back
Top