• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Zejtra zavolám prodejci, ale doufám, že moje kára je už v Antverpách, nebo dokonce na cestě do republiky. :)
 
Mám asi 14 dni starou informaci že termín dodani 28/8 byl posunut na 13/9 . Tak to snad platí. Objednanou máme 2.5 Revolution Top.
 
Dneska privezli jednu 2.5 Revolution Top do Bosiny, tak jsem si ji byl prohlednout. Ten projekcni head-up displej se mi libi. Tak snad v pristim vozitku uz ho budu mit :cool:.
 
Petr K: Dík

Pro ty co čekáme na 2,5ku - pádla pod volantem, ani rezerva se u nás nekoná :( . Ověřená informace od Bošiny.
 
Ahoj, vcera nam tiez diler potvrdil termin 13.9., auto je uz v europe. 13. bude v CR, k vyzdvihnutiu cca 22.-23.
 
chlapi, obdivuju vaši trpělivost. Já bych radši vzal skladovku, páč bych nevydržel čekat :))
 
Jak můžu brát skladovku ? :) Dehet nechci, líbí se mi cx5ka 2017 a 2l mám a chci něco silnějšího, tak nemám na výběr. Leda jít ke konkurenci a to bych si tu nedovolil napsat. :) Ale jo, dovolil, ale mě pořád (a to celou dobu od objednání v dubnu sleduju vývoj situace u Mazdy i konkurence) vychází CX-5ka 2,5l jako top co se dá dnes pořídit vzhledem k mým požadavkům. :)
 
Back
Top