• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda novinky, koncepty, zvěsti aneb co se chystá?

Nevim jestli tohle tady uz nebylo, ale Mazda dela takovou nepeknou vec, pro kterou nemam lepsiho slova nez smirovani (pomoci aplikace MyMazda). A navic informace ktere takto ziska pouziva proti zakaznikum. Vubec se mi to nelibi...

Pokud vím toto lze odmítnout.
 
Já si nemohu pomoct ale ten interiér je za mě v CX-60 fakt parádní. :heart_eyes:
Za mě by mohly mít sedačky možnost prodloužení a hodilo by se nějaké ambientní osvětlení. Aspoň že ta kulisa řazení je osvětlená. A adaptabilní světla často oslňují samy sebe odrazem od značek.
 
Tak jsem se dneska byl podivat u dealera, co ma shodou okolnosti vsude vyveseno, ze je to nejlepe hodnoceny dealer v Kanade a dokonce jsem se mohl svezt. Ale jen tak okolo bloku, takze zadna slava. Nicmene pry ve ctvrtek by to slo treba i na hodinku ;].

Ale z toho mala, co jsem videl, tak teda mi prijde, ze to ma maly kufr. Ja jsem to teda cekal, ale v te realite se mi to spise potvrdilo. Jak tam "prekazi" ta treti rada sedacek, tak je proste prilis plochy. Ona tam sice neni roletka a pry se zadna zatim nedodava, ale po hranu sedadel je to malo. Jizdu moc hodnotit pro me nema smysl.

Artisan Red se mi vubec nelibi. Tim spise, kdyz se postavi vedle Soul Red Crystal. Ona se CX-90 sice da v Kanade i v te Soul Red Crystal dostat, ale jen v nejakych nizsich vybavach.

A ze budu vysvetlovat delarovi, ze nejvyssi vybava je pouze sestimistna a nebo, ze tam nejde ze druhe rady projit stredem do treti, protoze tam je stredova konzole, co nejde odebrat, to jsem uplne necekal o_O . At zije nejlepsi dealer ;].

IMG_0564.jpegIMG_0569.jpegIMG_0571.jpeg
 
Tak uz jsem se mohl svezt sam na vlastni trase. Moc to ale nemam s cim srovnavat, nikdy jsem takove velke SUV neridil. Ted tu jezdim s BMW X3 nejnovejsi generace a to je precejen jine auto a RAVka jakbysmet. Ale hned jsem si vzpomnel, na ten sedak, co zminoval @shr3k a souhlasim. Jede to pekne, komfortne, daleko lepe, jak ta X3. Na silnici to sedi slusne, ale docela se naklani v prudkych zatackach. Trochu bych cekal rychlejsi odezvu motoru po seslapnuti plynu, ale zvuk dobry ;]. Mel jsem jen tu slabsi verzi 3.3. Interier vypada kvalitne. Ta operka na dverich je jak polstarek :heart_eyes:. Ale nevim, jak dlouho zustane tak pekne mekka a vysoka. Poprve jsem vlastne mel moznost si sahnout na ten "novy" infotainment a ja bych s nim byl spokojen. Bezdratovy CarPlay take bez problemu vcetne ovladani koleckem. Jen telefon mi to nechtelo bezdratove nabijet.

Ja myslim, ze bych to s takovym autem asi prezil. Uz jenom vyhodit tu treti radu sedacek :cool: a presvedcit Mazdu, aby se dala Signature poridit s lavici ve druhe rade :confused: .
 
Včera jsem to četl jsem na to zvědav a hlavně na tu 3 řadu sedadel zda se tam vejde člověk nebo jen trpaslík. Pro mne by to nebylo 7 míst opravdu nepotřebuji, ale kdyby se ty zadní sedadla vyndali do kša tak by to mohlo mít pěkný kufr.
No jinak si myslím ze SUV tady má Mazda teď už opravdu neskutečně mnoho a ta nabídka začíná byt až moc velká na tak malou automobilku.

Co by to chtělo je nová 6 s novými R6 motory.

A SUV bych nechal CX30, 60, 80 - CX5 musí z kola ven stejně jako CX3 to už jen kanibalizuje novější modely.
 
Back
Top