• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Mazda WÁGNEROVÁ - Tábor

Zkušenost se servisem Mazda WÁGNEROVÁ v Táboře mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 31 77,5%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 5 12,5%
  • neutrální

    Hlasy: 3 7,5%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 1 2,5%

  • Celkem voličů
    40
Taky bych potřeboval vědět... :D
Zadní brzdy se zapojují do brzdění s odstupem od začátku šlápnutí na brzdu, takže je třeba postupné a delší brzdění
(to co nemám rád, když někdo celé klesání stojí na brzdě a svítí mi do xichtu brzdovkama.
Alespoň občas, abys je zahřál a zbavil je vody, který způsobí rez.
Ohledně adaptivního tempomatu je preferovaná věc bezpečnost, takže ho zadní brzdy nezajímají a prostě ti klidně "sežere" přední brzdy jen aby zastavil.
 
Zadní brzdy se zapojují do brzdění s odstupem od začátku šlápnutí na brzdu, takže je třeba postupné a delší brzdění
(to co nemám rád, když někdo celé klesání stojí na brzdě a svítí mi do xichtu brzdovkama.
Alespoň občas, abys je zahřál a zbavil je vody, který způsobí rez.
Ohledně adaptivního tempomatu je preferovaná věc bezpečnost, takže ho zadní brzdy nezajímají a prostě ti klidně "sežere" přední brzdy jen aby zastavil.
Akorát teda u Mild-Hybridu to asi bude trochu jinak, tam to brzdný účinek mění dost proměnlivě dle nabitý baterky... řekl bych až výrazně.
 
Tak dnes zklamání. Byl jsem objednaný na konec června na 4. garanční prohlídku + pár reklamací a ráno telefon: vlastní olej nejde, špatně sklápějící zrcátko (notorický problém Mazd) není součástí rozšířené záruky, zlobící termostat - nový neobjednají, až po kontrole (přitom jsem napsal i číslo servisní informace, kde je vidět, že mého VIN se to týká). Takže za mě už Tábor ne. Zkusím Příbram.
 
To jsou nemilé zprávy, že by Tábor začal odmítat vlastní olej :( To bych pak byl nucen také jezdit jinam, Ravenolu se nevzdám, Mazda vodičku nechci.

Jinak zrcátko je spíše věc co jde obecně za Mazdou, že se toho zříká i v rozšířené záruce a termostat zas chápu - kdyby objednávali díly jak si kdo zavolá a napíše, za chvíli jich mají plný sklad a cash flow by zaplakalo, takhle to zas fungovat nemůže (ač ano, pokud jde o nějakou svolávačku s pokynem vyměnit, pak by to problém být neměl - pokud ve svolávačce není předepsaná kontrola s případnou výměnou, pak by se to pochopit dalo).
 
Tak dnes zklamání. Byl jsem objednaný na konec června na 4. garanční prohlídku + pár reklamací a ráno telefon: vlastní olej nejde, špatně sklápějící zrcátko (notorický problém Mazd) není součástí rozšířené záruky, zlobící termostat - nový neobjednají, až po kontrole (přitom jsem napsal i číslo servisní informace, kde je vidět, že mého VIN se to týká). Takže za mě už Tábor ne. Zkusím Příbram.
Upřímnou soustrast v PB, viz jiné vlakna :sob:
 
Tak dnes zklamání. Byl jsem objednaný na konec června na 4. garanční prohlídku + pár reklamací a ráno telefon: vlastní olej nejde, špatně sklápějící zrcátko (notorický problém Mazd) není součástí rozšířené záruky, zlobící termostat - nový neobjednají, až po kontrole (přitom jsem napsal i číslo servisní informace, kde je vidět, že mého VIN se to týká). Takže za mě už Tábor ne. Zkusím Příbram.
Všechno tohle by mělo být ok v CB Auto. Defakto vše řešeno zde.
 
Tak nevím, ještě jsem tam tedy letos nebyl, ale právě jsem si objednal 2. roční prohlídku v Mazda Tábor a vlastní olej není problém - jsem tedy objednán. Auto jsem tam i kupoval, tak nevím, zda je pak přístup jiný, ale 2x jsem zmínil, že dávám Ravenol, takže si ho přivezu jako vždy.
 
Tak nevím čím to, ale servis mám za sebou a vlastní olej žádný problém (ani náznak, že by to tak být nemělo). Takže za mě spokojenost - opět jsem přijel a než jsem stačil odjet zapůjčeným autem, tak moje už jelo na zvedák. Za cca 2 hod jsem se v klidu vrátil (mělo být hotovo do 1,5 hod), vše hotovo a odjezd. Takže za mě stále doporučuji a budu navštěvovat i nadále. Cena 3347 Kč vč. DPH - ceny bez DPH:
- 2. servis - 1600
- Pylový filtr - 768,10
- Olejový filtr - 398,30

btw: Auto k zapůjčení mi bylo okamžitě nabídnuto a přistaveno - vzal jsem rodinu na výlet, tak jsem se potřeboval dostat za nimi jen zpět do centra Tábora, kam jezdí aj městská a mohli mě slušně vy*** - domluveno jsem to neměl, ale vyšli vstříc 👍
 
Tak nevím čím to, ale servis mám za sebou a vlastní olej žádný problém (ani náznak, že by to tak být nemělo). Takže za mě spokojenost - opět jsem přijel a než jsem stačil odjet zapůjčeným autem, tak moje už jelo na zvedák. Za cca 2 hod jsem se v klidu vrátil (mělo být hotovo do 1,5 hod), vše hotovo a odjezd. Takže za mě stále doporučuji a budu navštěvovat i nadále. Cena 3347 Kč vč. DPH - ceny bez DPH:
- 2. servis - 1600
- Pylový filtr - 768,10
- Olejový filtr - 398,30

...

tak ono je tam stale zaruka, tak ci to nehra tiez nejaku rolu. Neviem kolko by som platil ja za 7. rok.
Ten olej si mal dohodnuty, alebo si im to na mieste oznamil, ze "olej vlastni" ?

Inak tie ceny maju pekne premrstene (ale to bude asi vsade):
Normalne na nete stoji (Bez dani):
- Interierovy filter: 222 kc
- Vzduchovy filter (pylovy): 203 kc
- olejovy filter: 147 kc
 
Viz výše, vlastní olej jsem oznamoval už při objednání. Ale ani při objednání ani náznak, že by to měl být problém.

Jinak samozřejmě, že jsou ceny v autorizovaném servise přemrštěné, s tím se hold musí počítat - taková je jejich politika a z toho žijí (na prodeji často nemají nic závratného, ten by je sám o sobě neuživil). To je myslím všude napříč značkami. Jinak dané sdílím jen pro info aktuálních cen, lidi se na to občas ptají - je tu na to i samostatné téma ;)
 
Jo, a az teraz citam, ze si tam to auto aj kupoval. tak to moze hrat velku rolu, a samozrejme sa na teba pozeraju inak nez na mna.
 
Back
Top