• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Tak nakonec z Mazdy za litřík ale aspoň s aktivním uhlím.
Prý by měl být v pátek.

Jinak podle BDGF jsem našel pár dalších ale ty rozměry udávají jiné tak raději takto origo to bude jistota.
 
? tak prý mi řekli cenu bez DPH takže s DPH za 1300,- ???

Tak ten tam musí vydržet 2 roky ???
 
Jo jako 1300 je dost možná si pomalu projdu ty nabídky a nápisu jim ať mi daji foto s metrem protože sehnat se dá jinak za 300-500 parádní - a klidně bych ho pak měnil 2 krát ročně za tu cenu to by nemělo smysl ani vyfoukavat.

Tak teď jsem koukal ještě na filtr sání do motoru. ? nechápu….
Krásně bílej čistej, jedna vosa vyschlá a dva lístečky trochu prachu ale velmi nepatrně ani nemělo smysl to vyfoukat (musel bych ke kámošovi co má kompresor).

Nechápu jak mohu mít kabinový zasraný jak něco a na sání je to jak kdyby tam byl měsíc - přitom je původní a ani jsem ho zatím nefoukal.

Ten na sání jsem měl na každém autě zastaný víc jak kabinový a tady je to brutálně naopak.
 
Tak jsem zariskoval a objednal tenhle.Podle rozměrů i OEM by to mělo sedět.Tak jsem zvědavý.

Vždyť má jiné rozměry. Píšou výšku 49mm.
Ale jinak vypadá stejně a i číslo sedí. Že by ty vystupky dali další 1cm se mi nezdá a rámeček má na výšku 39mm.
Ale jestli sedne tak špička příště bych ho vzal taky.
 
Vždyť má jiné rozměry. Píšou výšku 49mm.
Ale jinak vypadá stejně a i číslo sedí. Že by ty vystupky dali další 1cm se mi nezdá a rámeček má na výšku 39mm.
Ale jestli sedne tak špička příště bych ho vzal taky.
49 je to i s těma ušima.

IMG20221104145900.jpg
 
Teoreticky by měl sedět tenhle BluePrinťák:
Myslím si to proto, protože v kódu výrobce je jen kód pro BP/CX30 BDGG-61-J6X-9A a žádný jiný.
U ostatních výrobců kde je i kód pro třeba CX-3 a M2 tak ty opravdu nesedí. Tohle by mohlo.
Rozměrama v popisu se moc neřiďce, protože to by jste si ohledně filtrů nekoupili nikdy nic. Chce to prostě obětního beránka, kterej ho koupí, vyzkouší a dá vědět.

Já zatím tyhle auta osazuju origo kabiňákem dokud je nezačne dělat MANN (už je má v přípravě) nebo Filtron (jako lacinější alternativa)
 
Teoreticky by měl sedět tenhle BluePrinťák:
Myslím si to proto, protože v kódu výrobce je jen kód pro BP/CX30 BDGG-61-J6X-9A a žádný jiný.
U ostatních výrobců kde je i kód pro třeba CX-3 a M2 tak ty opravdu nesedí. Tohle by mohlo.
Rozměrama v popisu se moc neřiďce, protože to by jste si ohledně filtrů nekoupili nikdy nic. Chce to prostě obětního beránka, kterej ho koupí, vyzkouší a dá vědět.

Já zatím tyhle auta osazuju origo kabiňákem dokud je nezačne dělat MANN (už je má v přípravě) nebo Filtron (jako lacinější alternativa)
Tak doufám, že jsem to trefil.Maximalně proteču pětikilo.?
 
Právě ty rozměry jsou na hov.. Někde měří výšku filtru, někde to přední čelo a někde přední čelo i s packami. A dnes jsem měřil svůj origo, a uprostřed je asi o 6 mm kratší než na krajích. Ale měl by sedět ten 200x200x25, přední část 37 a s packami 49.
 
Teoreticky by měl sedět tenhle BluePrinťák:
Myslím si to proto, protože v kódu výrobce je jen kód pro BP/CX30 BDGG-61-J6X-9A a žádný jiný.
U ostatních výrobců kde je i kód pro třeba CX-3 a M2 tak ty opravdu nesedí. Tohle by mohlo.
Rozměrama v popisu se moc neřiďce, protože to by jste si ohledně filtrů nekoupili nikdy nic. Chce to prostě obětního beránka, kterej ho koupí, vyzkouší a dá vědět.

Já zatím tyhle auta osazuju origo kabiňákem dokud je nezačne dělat MANN (už je má v přípravě) nebo Filtron (jako lacinější alternativa)
V přípravě je má od roku 18. Chvíli existoval, pak ale zmizel a už je tam opět "v přípravě".
 
V práci mám pár filtrů dostupných, zkusím ve volné chvilce poměřit. Dle uváděných rozměrů v infu každý rozměr jiný, u Mann filtrů, obyčejný a s akt. uhlím mají uváděné jiné rozměry. A některé filtry pro M2 a CX-3 mi nabízí i pro M3 :confused:
 
Přitom zrovna ten B43018PR je uváděn přímo pro BP ?
Uvidím v týdnu.?Co jsem měril originál tak rozměrově sedí ten první a i co dával fotku toho originálu co kupoval @MK-M3 tak číslo sedí na ten co jsem objednal.I @Max6 udával toto číslo.Každopadně jsem zvědavý.?
 
Back
Top