• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda3 BP 2019 - obecně

Můžeš ukázat jaké byly ty hrany? Nebo to jsi nefotil?
Nic velkého,jenom takový otřep z formy.Seškrábl jsem to hranou žiletkového nože a bylo.Možná by to tam vešlo i s tím otřepem,ale nechtěl jsem to tam rvát.Prostě strhnout hranku.Zítra můžu nafotit.
 
Nic velkého,jenom takový otřep z formy.Seškrábl jsem to hranou žiletkového nože a bylo.Možná by to tam vešlo i s tím otřepem,ale nechtěl jsem to tam rvát.Prostě strhnout hranku.Zítra můžu nafotit.
Asi cajk :D Dovedeme si snad představit. Díky a objendáno :D
 
Já jsem v letě objednával tenhle a seděl perfektně.

Bohužel už není nikde skladem tak jsem objednal od KAMOKA se stejnými rozměry

Tak uvidím oba jsou s aktivním uhlím , s antialergickým účinkem a s antibakteriálním účinkem

Zobrazit přílohu 43185 Zobrazit přílohu 43186
No jelikož u tý Kamoky uvadí i kódy pro CX3 a M2, tak to bude asi ten stejný problém jako dřív a to že nebude sedět byť bude vypadat hodně podobně. Snad/Doufám že se pletu a do BP/CX30 sedí, ale tím pádem by neseděl do těch CX3/M2 a byl by to zase problém pro ně.
 
Poslední úprava:
No jelikož u tý Kamoky uvadí i kódy pro CX3 a M2, tak to bude asi ten stejný problém jako dřív a to že nebude sedět byť bude vypadat hodně podobně. Snad/Doufám že se pletu a do BP/CX30 sedí, ale tím pádem by neseděl do těch CX3/M2 a byl by to zase problém pro ně.
To uváděli i u toho Maxgearu, že je na Mazdu 2 a CX3 a sedí pěkně.

IMG_20221109_160933.jpg IMG_20221109_161006.jpg IMG_20221109_161028.jpg
 
To uváděli i u toho Maxgearu, že je na Mazdu 2 a CX3 a sedí pěkně.

Zobrazit přílohu 43187 Zobrazit přílohu 43188 Zobrazit přílohu 43189
Já nevím jesli jsi na ten obrázek koukal správně, ale dyť tam vůbec nepasuje. Jednak není vůbec v tom výřezu a i tak je tam fuka přes kterou to logicky přisává vzduch. Zároveň ty úchytový packy nahoře a dole tam vůbec nesedí. Pokud tohle někomu stačí ke štěstí, tak tím pádem tam jdou narvat všechny kabinový filtry pro CX3 a M2DJ (MANN, Filtron, Bosch,...). Za mě teda nenene.
IMG_20221109_161028.jpg

Tady je ukázka toho jak to tam má sedět (post od @HHBota )
 
Já nevím jesli jsi na ten obrázek koukal správně, ale dyť tam vůbec nepasuje. Jednak není vůbec v tom výřezu a i tak je tam fuka přes kterou to logicky přisává vzduch. Zároveň ty úchytový packy nahoře a dole tam vůbec nesedí. Pokud tohle někomu stačí ke štěstí, tak tím pádem tam jdou narvat všechny kabinový filtry pro CX3 a M2DJ (MANN, Filtron, Bosch,...). Za mě teda nenene.
Zobrazit přílohu 43190

Tady je ukázka toho jak to tam má sedět (post od @HHBota )
Vážně to moc nesedí.?
 
Z fotky to vypadá ,že tam mezera je , ale ona tam není zkoušel jsem to i prosvítit tak že nic nepodfukuje. Na druhou sranu musím uznat že ten filtr co má HHbota má očividně vyšší a širší to čelo. Tak že určitě je to lepší varianta než jsem objednal já. Jdu zrušit objednávku a objednám k budoucí výměně ten comá HHbota. Děkuji kluci.
 
Auto jsem kupoval už ojeté ,ale s malým nájezdem. Tak když jsem měnil poprvé kabinový filtr tak jsem si myslel,že je původní z výroby ,ale asi nebyl ,protože to čelo bylo na milimetr stejný jako u toho Maxgearu který jsem objednal. Samozřejmě jsem objednával i podle OEM čísla Mazdy a stejně to bylo k ničemu když to takhle nesedí.
 
Poslední úprava:
Tak mi to nedalo byl jsem v autě a změřil otvor na filtr. Na výšku má cca 31-32 mm (špatný přístup na měření) a ten Maxgear má plastové čelo na výšku 35mm. Tak že přesah tam je ,ale minimální. To ten BLUEPRINT bude mít podle fotky minimálně 40mm ,takže o dost lepší. Do budoucna když někdo bude projíždět tohle téma. POZOR NA MAZDU 3 BP NEKUPOVAT KABINOVÝ FILTR MAXGEAR 26-1764 A KAMOKA 6080149.
 
Poslední úprava:
Back
Top