• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí softshell bundy

Uplne jsem se z ty Robinovy fotky zdesil ze je v modry spatnej tisk ale pry je to odraz blesku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
úúúplně jen tak jakože mimochodem jsme si dneska na mikrosrázku říkali, že nám chybí mezi límečkatým MazdaKLANím trikem a softshell MazdaKLANí bundoškou mezivrstva ..... = mikina .....


vidííííím mikinu se zipem jejíž kapuca se bude hvězd dotýkat :D
 
prošvihl .... bundy už dávno nosíme. Ale ta mikina by se nám ještě mohla narodit, kdyby bylo dost ženichů .......
2XL (3XL) bych vzal. Peníze pošlu a pak někdy vyzvednu bo sem nespolehlivej ... no však to znáte
 
Dnes jsem si od Robina vyzvedl konečně na objednávané věci a hned po příjezdu jsem to musel vyzkoušet. Hoši, za mě máte velkou pochvalu. Triko super, sedne mě jak hrnec na prdel a bunda taky super. Sice o špetečku krátký rukáv, když natáhnu ruku,ale nic co by nějak extra vadilo. Takže za mě naprostá spokojenost. :happy:
 
Back
Top