• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Propisky MazdaKlan.cz

Máte zájem o propisky


  • Celkem voličů
    37
To je jednoduchý, když nezbude tak se udělá další várka. Objednávky pěkně pokročily a 3/4 už propisek už jsou fuč. Díky všem za super spolupráci ;)
 
Super ;)

Já hlásím další objednanou várku, takže kdo ještě nemá, nemusí se bát, že přijde zkrátka :)
 
Taky mohu potvrdit kvalitu propisek. Vím, kdo je vyrábí a je to opravdu kvalita. Za tu cenu až nevídaná. Vzal jsem si pět a už mi je doma všechny rozkradli. :confused:
 
Fakt by nešlo udělat k těm modrým červené ? Kdo by měl zájem o červené ? Já bych klidně 10ks červených vzal.
 
V tom případě stačí koupit modré a jakmile bude někdo lakovat nějaký díl, tak se tam k tomu hodí propiska :D :D


Jinak díky všem za pozitivní ohlasy, jsem rád, že se propisky líbí a dobře slouží :)
Dovolím si ještě poslat jedno detailní foto od @vladas75 :)
IMG_20170411_155419.jpg
 
Jasná věc, propisky jsou a stále budou ;) Už je nějaká ta stovka v oběhu a připravuje se další várka k výrobě :cool: Píšu SZ
 
Tak mi dopsala moje oblíbená propiska BMW.de a nasadil jsem do služby nachystanou propisku MazdaKlan.cz a musím říct, že píše skvěle:D Jsem rád, že mám nakoupeno i do zásoby! Holt Mazda:)
 
Back
Top