• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Montážní návod na parkovací kameru (KE a GJ SDN/WGN)

Má někdo kameru z Aliexpressu ? Ještě než se to bude danit, tak bych ji objednal. Doporučíte nějakou ?
 
Ja som objednal toto:

Vela ludi to dorabalo na M3 a bez problemu. Vyhodou je ten adapter, nemusis rezat to povodnych kablov.

Vie mi niekto poradit ako odstranit zadnu listu z kufra? Zda sa mi, ze ta cierna lista, na ktoru sa bude montovat kamera je nejakym sposobom prichytena o chromovu. Ked som isiel podla navodu (http://nema.club/2014wsm/workshop manual/n6w09/html/id091600816100.html), tak tie krajne chromove listy su prichytene o strednu a neviem sa k tomu poriadne dostat, aby som to vycvakol. Nemate niekto skusenost ako odstranit aj chromovu a aj tu ciernu listu?


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
C28 by mal byt aj pre M6. Otvor si ten link a v recenziach ludia pisali, ze im to na M6 islo


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Zdravím,
dokáže někdo poradit,zda originál mazda zpětná kamera s tímto označením
na krabičce ND6N-67-RCO
na kameře KA 100
ND6N-67RCO
GP-KDE204RC
SER.No. 84C00217
je vhodná pro namontování do CX-5/2014 ; benzín 121kW.Mají již tato auta v zadních dveřích přípravu pro kameru.?
 
prosím o smazání předchozího dotazu,již vím že je to kamera na jiný typ Mazda.Děkuji.
 
Zdravím,stále řeším dodělání couvací kamery na CX-5 05/2014.Již jsem z info u MAZDY zjistil že tam má být typ KD45-67 RC0D,ale po oddělání zadních plastů jsem zjistil,že v autě asi není příprava (konektor) i když v Mazdě dle VIN říkali,že konektor je tam vždy.Kabeláž má označení KD62-67-060C (9)-1-P.Dokáže někdo poradit?Díky.
 
Zdravím,stále řeším dodělání couvací kamery na CX-5 05/2014.Již jsem z info u MAZDY zjistil že tam má být typ KD45-67 RC0D,ale po oddělání zadních plastů jsem zjistil,že v autě asi není příprava (konektor) i když v Mazdě dle VIN říkali,že konektor je tam vždy.Kabeláž má označení KD62-67-060C (9)-1-P.Dokáže někdo poradit?Díky.
Pokud tam přípravu nemáš a nechceš si ten mezikus kabel někde koupit, tak se to dá napojit (třeba přiletováním kabelu a podobně) přímo do hlavního konektoru pátých dveří.
Je to odkaz na fórum o Mazdě 3, ale princip je podobný
 
tak to vypadá,že v autě asi žádná příprava pro kameru není,protože v tom hlavním konektoru nejsou volné-nezapojené kabely.Na pravé i levé straně je shodně zapojeno všech 9 kabelů.Později dodám foto konektoru.
 
tak to vypadá,že v autě asi žádná příprava pro kameru není,protože v tom hlavním konektoru nejsou volné-nezapojené kabely.Na pravé i levé straně je shodně zapojeno všech 9 kabelů.Později dodám foto konektoru.
Až dáš foto konektoru, tak ještě prosím info. Máš v autě ještě starý typ rádia s navigací TomTom nebo už máš novější MZD Connect ? Já si to teď z hlavy nepamatuju kdy se to měnilo u CX5
 
Back
Top