• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Přesně. Byl bych též pro ten okruh.
Můžeme i vyzkoušet,pokud se sejde více trojek BM/BN,motory G120 a G165. Zrychlení,pružnost atd...
Ideál by byla ještě motorizace G120+remap od DisiTune :)
 
Než blbnutí na okruhu a porovnávání si pindiků kdo jak umí řídit nehledě na typ auta a navíc si "kur..." auto, které na to není ani určené, bych dal teda spíš opravdu i to pivo co nepiju někde v klidu. :)
Kdyby nebyla cena tak "vysoká", bych doporučil Školu smyku. Dá to víc, než šlapání na plyn. Jsem si tim prošel a je to docela zábava. ;)
 
Já to teda jako porovnávání pindíků neberu. Nemám MPS, takže určitě nebudu nejrychlejší a rozhodně si tam nehodlám kurvit auto. Rád se ale projetu bez omezení a podívám se i na to, jak jezdí jiný auta. Nepotřebuju vyhrát. Beru to jako zábavu.

Jak to chceš s pivem udělat, když dojedem autem? Bereš ženu? :)
 
jsem taky pro "posezeni/pokec s obcerstvenim"; blbnuti (sprinty, zrucnost,...) si necham spis na letni velky srazy kde na to vetsinou byva prostor (letiste apod)
okruh jsem nahodil jen ze ta varianta existuje, nejsem si jisty jak moc je tam prostoru na blbnuti
 
ja nepsal, ze sraz chci u sebe, jen ze kdyz to da clovek proste v prdeli u hranic, tak mu tam dojede 2,5 cloveka..takze si to obratne nesobecky na sebe a nechtejte to davat v prdeli daleko :)
okruh imho neni idelani na sraz jako takovy, prece nejsme bmw skupina, kde kazdy chce honit ego..kdo kdy byl na mazda srazu, tak videl prumerne slozeni cele skupiny - otec a 1 dite :D
 
Tak na okruzích a letištích neni nic špatnýho :) na okreskách se sice dá taky slušně projet (když se najde nějaká dobrá bez provozu) ale při většim počtu aut účastníků se kolona udržet nedá :D (ještě větší je utrpení než roztrhaná kolona je ale, když se čelo kolony rozhodne jet 50 a vzadu to pak můžeš pomalu tlačit):confused:
 
Já to teda jako porovnávání pindíků neberu. Nemám MPS, takže určitě nebudu nejrychlejší a rozhodně si tam nehodlám kurvit auto. Rád se ale projetu bez omezení a podívám se i na to, jak jezdí jiný auta. Nepotřebuju vyhrát. Beru to jako zábavu.

Jak to chceš s pivem udělat, když dojedem autem? Bereš ženu? :)

Přesně tak.

Na to projet se na okruhu nepotřebuješ mít nutně ultra rychlý nebo silný auto na okruhy jezděj i lidi se starejma škodovkama nebo sem tam se tam projede i nějaký suv nebo dokonce dodávka jen tak pro zábavu a řidičskej zážitek. Rozhodně co se týče okruhu, tak to je nejbezpěčnější místo, kde si může člověk zkusit kde má auto nebo i řidič limity.

Když si tam člověk pak třeba jako bonus zajede nějakej závod (jezděj se v Brně při tom tuning show sprinty a vrchy) tak to je jenom takovej bonus. mě se teda tenkrát povedlo shodou okolností kopec třídu do 2,5litru vyhrát, ale rozhodně sem tam s tim cílem přes celou republiku nejel :D
 
Tento víkend budu v Brně tak pokud mi to časově dopadne tak se stavím.
 
Nezávazně bych si zajel v sobotu 31.8. na Červenohorské sedlo dopoledne (10 - 11 dopo).
Dále pojedu na Andrlův chlum (Ústí nad Orlicí) a snad ještě Vysoké Mýto muzeum Sodomka.
Možná se uvidíme :)
 
Na sedle jsme lítali před pár týdny. Sice v neděli, ale provoz dopoledne relativně nulový ;) Pořádně si to tam užij a třeba se někdo přidá :troll:
 
Já bohužel nebudu vidět jelikož jsem v práci tak jedině bus Man HK - Kvasiny
 
Back
Top