• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Natural: No, výjezd je tak trošku hodně na to, aby tam někteří z nás nechali odvozek, pokud mají nízké auto o_O
 
Určitě by stálo za řeč i nějaké to poježděníčko po tamějších cestách ;)

Co je s výjezdem? :) Máme se bát? :D
Nic , je tam při výjezdu boule, tak někdy je strach že chytneš čumákem nebo břuchem, ale byl jsem tam několikrát a ani jednou. Prostě ti co mají dodělany lízátka tak bacha, krokem
 
Poslední úprava:
Pořádáme cca jednou za měsíc srazy, ať už jen na pokec a výměnu zkušeností/informací, tak také odstraňujeme závady (hlavně šikovní borci z Prostějova), LEDkujeme (v mém pytlíčku se najde vždy dost ledek :) ) fotíme se a jsme rádi, že nám mazdy dělají radost ;)

Srazy jsou vyhlašovány jak na -> FB <- tak budou od teď vyvěšovány zde na Mazdaklanu :cool:

Určitě přivítáme a rádi uvidíme všechny, kteří přijedou :)
MAZDAR!
V tvém pytlíčku tedy rozhodně není dost LEDek vždy :D hlavně si je nezapomeň na příští sraz :D;)
 
V tvém pytlíčku tedy rozhodně není dost LEDek vždy :D hlavně si je nezapomeň na příští sraz :D;)
To byla historie a navíc jsem čekal, že přijede s LEDkama Michal :D :)
Teď můj pytlíček čítá cca 100LED, takže určitě mazdičku doLEDkujem ;) I když teď po srazu v Prostějově už jich mám jen tak 80. Jdu doobjednat :D
 
už jsme udělali poptávku in da China, dodávka FUP Hamburk :D
 
Poslední úprava:
Tak co mazďáci a mazďačky. Pojedeme si 30.5. někam zajezdit a následující měsíc dáme pogrilováníčko? Kdo je pro? :p ;)
 
Záleží jaká bude moje úspěšnost u zkoušek, pokud 100%, tak jsem rozhodně pro ! :) A taky budu doufat, že mě kluci v Praze týden před tím nezničí :D
 
Vitus: Dostala jsem "výprask" už na našem srazu, takže počítám s tím, že u vás to bude taky :D Je to myšleno ze srandy :)
 
uploadfromtaptalk1431623702313.jpg

Dnešní asi 16hodinou.. Se mi rozrostl Blanenský Mteam. Majitel, mimo jiné kamarád, poučen a myslím, že brzo můžeme přivítat dalšího člena. :)
 
Back
Top