• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Moravia Unit - skupina mazďáků a mazďaček z Moravy

Včera jsem si byl v AUTOEFEKT ( mazdazlin.cz) ve Zlíně pro filtry, a už tam měli vizitky s linkem na mazdaklan i se stručnými informacemi:). Ptal jsem se na info a vypadá to, že to tam nechal člen Ivoš Zlín :D
 
JJ,přesně tyto vizitky :D ...No, potěšilo mě to. A taky, že jsem viděl sesterskou červenou MPS pana majitele :)
 
Čau, tak ja nasraz bohužel nedorazím...neboť do mě borec s Porsche Cayenne nacouval :(

20150521_141941.jpg
 
Jel proti němu bagr, tak chtěl rychle couvnout, aby mu udělal misto, dal zpátečku a plnej kotel a prý si mě nevšiml, no...:( Ještě jsem stihl zatroubit, ale to už bylo hotový...
 
Ouou to je pěkný teda :confused: Nicméně pojišťovna zacvaká a mazdička bude brzo fit. Hlavně, že se nikomu nic nestalo ;) Srazů ještě bude, to se neboj :)
Mimochodem, aspoň opravíš konečně ty xenony a nebudeš nás při srazových akcích oslňovat žejo :D Osobně bych to viděl na obě světla nová, ať se pojišťovna snaží :D ;)
 
Poslední úprava:
Tak to je pech...pak aspoň dej vědět jak jsi dopadl,jestli pojišťovna uhradí komplet opravu...protože tohle je oprava tak za 40tisíc...

odesláno z mobilu
 
Jel proti němu bagr, tak chtěl rychle couvnout, aby mu udělal misto, dal zpátečku a plnej kotel a prý si mě nevšiml, no...:( Ještě jsem stihl zatroubit, ale to už bylo hotový...
Hmm, tak to už asi bude i facelift... ;)
 
Včera jsem si byl v AUTOEFEKT ( mazdazlin.cz) ve Zlíně pro filtry, a už tam měli vizitky s linkem na mazdaklan i se stručnými informacemi:). Ptal jsem se na info a vypadá to, že to tam nechal člen Ivoš Zlín :D

Ahoj, já to tam určitě nenechal, Shr3k už se k tomu v jiné dislusi přiznal. By mě ale celkem zajímalo, kde má ta fáma kořeny. Asi se tam po cestě z práce zastavím :)

V AUTO EFEKTu jsem kdysi sdělil, že svoji spokojenost s jejich servisem jsem dal najevo na svém webu www.ivos-zlin.cz , kde se také vyskytuje odkaz na mazdaklan.cz. O nálepkách nepadlo ani slovo (spíš se divím, že mi nějakou nevnutili :)).
 
Pánové, .. nechce se zítra někdo scuknout na kafe nebo tak, třeba na půli cesty? Kdyžtak SZ :)
 
Ajo,ze na půl cesty,jako by se někde něco dělo!smajlik chybí :)

odesláno z mobilu
 
Spíš se děje to, že mi chybí mazďácká společnost, tak jestli právě nechce někdo někam na kafe nebo tak, pokecat :rolleyes:
A že bychom se někde scukli na půli cesty, abychom se nehádali, kdo kam přijede :p
 
No já bohužel ne,žena je nemocná a ja dělám tatínka a maminku v jednom,takže když je tak krásně,jsem s naší malou často venku a tak...Ale přeju ti at se někdo ozve a zbaví te chmurné nálady :)

odesláno z mobilu
 
Back
Top