• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Navigace CX-5

Já jsem s tím tento týden taky zápasil. Aktualizace se povedla až na několikátý pokus. Spíš než W10 bych to přikládal přetíženému serveru Mazdy.
 
Já jsem s tím tento týden taky zápasil. Aktualizace se povedla až na několikátý pokus. Spíš než W10 bych to přikládal přetíženému serveru Mazdy.
On nepíše o aktualizaci,ale o instalaci toolboxu.
Já to zkusil a mě to jde.
 
Poslední úprava moderátorem:
Ahoj, má někdo zkušenost s tím že mu žádné PC neumožní aktualizaci (tedy spuštění instalace Toobox) když to stáhnu i přes varování, tak to nespustí instalaci (na čtyřech počítačích) - desítky jsou svině

zkus pravé tlačítko myši a odblokovat - viz snímek obrazovky:
odblokovani_exe.png
 
Koupil jsem SD kartu od shr3h , k mé spokojenosti. Po 100 km jsem provedl první aktualizaci, také vše OK. Po aktualizaci jsem skopíroval SD kardu do PC (Win 8) a pak na další 16 SD kartu. Ta je teď v auti a funkční. Original sedí doma. Aktualizaci jsem prováděl pomocí čtečky - USB - PC. (WIN 7) na tomto PC jsem zkoušel provést kopii, nechtělo to kopírovat některé data. Tak jsem použil noťas v Win 8 s vetavěnou čtečkou pro SD karty a už to šlo. Ještě jednou dík pro shr3h.
 
Zdravím vás, pokud existuje ta možnost,taky bych rád pořídil novou SD kartu pro CX-5 2020. Má Prosím někdo kontakt na shr3h? Kolik to u shr3h stojí? Děkuji vám
 
Staré karty už nejdou aktualizovat, Maďaři deaktivovali všechny licence včetně originálních v rámci výměny karet v servisech.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Back
Top