• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Navigace

Co takhle tu kartu naklonovat? Zkoušel někdo? Pak můžete kopii prodávat třeba za 2 kila :)
 
Klonování se zkoušelo už dávno, dá se jen se zásahem do OS kreknutím a u vozu v záruce to za to nestojí. Je toho plný Yotube.
Cenu za návod a podklady kreknutí si chlapci říkají pomalu stejné nebo větší jako ceny karty z Ebay, která se jen vloží a funguje. Originalitu mi potvrdil i dealer v mazdě. :D
 
Já přispěji též do mlýna...kartu jsem koupil na Ebay, přišla ale ne z Číny, alébrž z Litvy :).
Stála mě 25 Euro i s poštovným, karta funguje bez problémů, přes Mazda Toolbox jsem ji i zaktualizoval, vše v poho.
Jen jsem musel "vypnout" Rusko, jinak by nebylo místo na aktualizaci.
Zkoušel jsem koupit větší micro SD kartu, dát ji do adaptéru a prostě vše zkopírovat, ale nefunguje to.
Asi je to tím, že původní karta je v autě zaregistrovaná a když to člověk zkopíruje na jinou, tak ta jiná tam není zaregistrovaná a prostě jí auto nenačte...
 
Počat 100 km až se zamkne na VIN a pak přes Toobox zazálohovat a obnovit na novou kartu třeba pomůže.
 
Aha...ale dělal jsem to, když už jsem měl na kartě najeto přes 1000 km a stejně to nešlo...
Ale průběžně to vyzkouším...nicméně zatím mi to nevadí a do Ruska se autem nechystám :))
 
Zdravím, já mám navigaci koupenou s autem, ale vypršela mi platnost, takže nemůžu aktualizovat. Je nějaká možnost to obejít? Nebo kdybych už musel platit, bude fungovat ta karta z Ebay i když už je moje VIN registrováno a Toolbox to pozná?
 
Aha, já myslel, že už to pak nejde, že je to jen nějaká aktualizace.
Pošli mi pls link, kde jsi to koupil a postup, co jsi pak udělal
Díky
A můžeš SZ
 
Ahoj,
Odkaz už nevím, kup od někoho s kladným hodnocením. Vlož do auta a nech jí uzamknout na VIN. Cca 100 km.
Potom v PC přes Toolbox aktualizuj na poslední verzi.
 
Aha, já myslel, že už to pak nejde, že je to jen nějaká aktualizace.
Pošli mi pls link, kde jsi to koupil a postup, co jsi pak udělal
Díky
A můžeš SZ
Nekupuj kartu z ebay, lebo mne tiež skončila platnosť a kúpil som z ebay. Karta išla v pohode pokiaľ som ju nedal do mazda toolbox. Akonáhle tam bude tvoj vin tak ti ju aktualizuje na tvoju poslednú verziu a skončil si. To je len pre toho kdo nemal ešte navigaciu.

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
 
No právě proto jsem se ptal ohledně té karty, když už mám právě jednou koupenou a vypršela platnost.
Jinak zkoušel jsem také kopírovat různé verze, roky vydání, nefunguje to, vždy najel jen kompas.
Takže dotaz, je tedy nějaká levnější možnost, než za 10 000 koupit novou licenci?
 
Back
Top