• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Navigace

To zkopírování funguje,ale až přijde další aktualizace,tak Mazda Toolbox tu kartu nevezme.
Je třeba kartu naklonovat.
A nebo zaktualizovat původní kartu a zase zkopírovat na novou a každý cca půlrok znovu a znovu.
 
@CÉIXPĚTKÁEF zde nesouhlasím, přesně stylem CTRL+C a CTRL+V jsem "vylepšoval" karty na M3BM, CX5KF, M6GL a CX3 a nikdy neměl Toolbox při další aktualizaci (za půl roku nebo za rok) problém s načtením karty. Jak se po cca 100km zamkne k VIN auta, pak se udělá kopírování na lepší typ SD karty, tak už je Toolboxu jedno.
 
Mám jednu GL MY 2016, která tvrdošíjně odmítá naklonovanou kartu.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
A nebo zaktualizovat původní kartu a zase zkopírovat na novou a každý cca půlrok znovu a znovu.
Takto to už ani dělat nemůžu, protože Evropa se mi už nevejde na původní 8 GB kartu. Kartu jsem klonoval na rychlou 16 GB kartu už asi před rokem a půl a žádné problémy se třemi aktualizacemi jsem neměl ani jednou. Do minulé aktualizace jsem mohl aktualizovat obě karty po sobě, abych měl zálohu, teď už tedy jen tu novou. Asi si koupím druhou 16 GB kartu a zase naklonuji. Ale připouštím, že může fungovat i jednodušší postup @Max6 .
 
Ahoj, tak jsem objednal novou navi kartu z ebay (BJM7-66-EZ1S , psali 2020-2021 a 16GB ale mazda toolbox uvádí Q2 2019 a karta je 8Gb), každopádně proč píšu: Mazda Toolbox mi už neumožňuje aktualizaci, že vypšela doba (ano, na staré kartě jsou mapy 2012 a auto je 2014..tak počítám, že nikdo dřív ani aktuazace nedělal, že to vypršelo kvůli rokům).
Dá se to přece jen ještě nějak obejít, nebo jsem odkázán jen na jednorázové nákupy SD karet s novějšími verzemi SW?

PS: ofiko předplatným to řešit nechci, stejně jezdím dle Waze kvůli akt.provozu...jen jsem to chtěl udržovat aktuální, když už ty mapy v autě jsou :)
 
Zdravím... dle vašich odkazů na Ebay jsem zakoupil SD kartu. Karta přišla v pořádku ale když jsem si vložil do PC a zapnul Toolbox, tak mi vyjelo, že karta není koupená od autorizovaného prodejce..... viz foto v příloze. Setkal jste se s tím už někdo? Případně dá se tím něco dělat?

20210715_081005197_iOS.jpg
 
@Kuba M. A v autě ta karta už byla ? A fungovala ? Myslím, že Toolbox s SD kratou pracuje až když je spárována s VIN auta.
 
Ano měl jsem ji tam asi 5min při nastartovaném motoru. Mapu to ukázalo ale ne mou polohu, ale někde v Polsku..
 
Ahoj, může prosím někdo nabídnout nebo poradit, od koho objednat funkční Navi SD kartu s BJM7 66 EZ1T ? Zkoušel jsem hledat na eBay, ale nedokážu odhadnout, která bude bez problému. Díky
 
Back
Top