• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Navigace

Upgrade na Android Auto za cca 250€... Potom mas k dispozícii Waze a Google maps...
 
Ale to neni ono,nedávno som to testoval a horor. Skúšal som iba google, ale na telefóne je to oveľa lepšie.

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
 
No právě proto jsem se ptal ohledně té karty, když už mám právě jednou koupenou a vypršela platnost.
Jinak zkoušel jsem také kopírovat různé verze, roky vydání, nefunguje to, vždy najel jen kompas.
Takže dotaz, je tedy nějaká levnější možnost, než za 10 000 koupit novou licenci?

Resil jsem nedavno to same a vysly mi pouze tyto moznosti:

1. Koupit oficialni jednorazovy update za cca 2900Kc.
2. Koupit oficialni 3 lete predplatne za cca 4700Kc.
3. Koupit SD kartu z Aukra/Ebay/... za ruzne ceny, ale prakticky vzdy levneji nez kolik das za oficialni jednorazovy update. Tady bych te upozornil na dve veci. Zaprve ti karta nepujde aktualizovat na novejsi verzi map, nez je na karte nahrana od toho prodejce nebo mozna jeste tak na verzi, kterou jsi sam mel zaplacenou jako posledni. To me privadi k druhe veci - musis si najit prodejce, ktery prodava nejnovejsi verzi map, protoze pokud ti posle starsi nebo stejnou verzi jako mas ty, tak jsi ty prachy vyhodil z okna. Melo by to jit poznat podle vyrobniho cisla karty, napr. BJM766EZ1M, kde posledni pismeno udava verzi map. Nejnovejsi verze by mela byt prave s pismenem M, ale videl jsem prodavat L, K, i starsi. Takze pokud to srovnas napriklad s tim oficilanim 3 letym predplatnym, tak teoreticky porad usetris, kdyz si kazdy rok koupis nejnovejsi kartu treba za 1000Kc z Ebaye. Musis si ale hlidat updaty, at zbytecne nekoupis kartu v lednu, kdyz update vyjde napr. az v unoru, jinak opet vyhodis prachy za nic. V soucasnosti vychazi maximalne 2 updaty rocne, ale nevim ve kterych mesicich. Posledni byl unor 2019.

Pokud se ti podari najit levnejsi zpusob, tak se podel, zajimalo by me to.
 
Tak bod 1 a 2 jem právě vyloučil. Pak se někdo ozval na konkurenčním foru za 80 EUR, ale nevím.
Takkže by stačila jednorázová aktualizace za cca 1000 a aktualizace dělat každý druhý rok nebo 1x ročně.
Prosím tě, můžeš sem dát link, kde jsi viděl tu nejnovější aktualizaci? Děkuju.

Jo, ještě jsem na konkurenčním foru psal o komunikaci s člověkem z Ruska (Asi Alex nebo tak njak), dá se najít na Youtube, popisuje tam, jak to funguje. A tam to vyšlo na 60 EUR asi.
 
Nevim co presne za link by jsi chtel, ale nejnovejsi aktualizace vypisuje normalne Mazda Toolbox. A pokud chces link na tu SD kartu, tak si vygoogli to vyrobni cislo, co jsem psal a pak uz si jen vyber, kde to maji nejlevnejsi. Ja sam jsem zatim nekoupil, takze ti nemam koho doporucit.
Ale pokud ti nekdo nabizi aktualizaci za 80EUR a bylo by to na tri roky, tak do toho bych asi sel.
 
Čaf ak ti ponúka niekto z toho konkurenčného fóra tak choď do toho, ja to mám tiež od toho borca a funguje presne tak ako píše. Na 3 roky.

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
 
To neviem, hlavné je že to mám na ďalšie 3 roky.

Odoslané z SM-G975F pomocou Tapatalku
 
Chodí někomu notifikace na email, který jste zadali do Mazda Toolboxu, když vyjde update map?
 
Také mi chodí, mrkl jsem do mailu a mám tam notifikace z posledních tří mapových updatů...
 
Jaka trasa, v navigaci, myslite,ze je nejlepsi? Ja volim "rychlou",ale obcas me to nesmyslne taha vesnicema nebo to sekne vedlejsi, misto po hlavni/prime ceste,jen aby to bylo rychlejsi. Uvazoval jsem,ze by to mohla resit ta "snadna",ale nevim. Ma nekdo zkusenost?
 
OD té doby co jsem rozchodil AA už moc integrované mapy neřeším. Naposled jsem měl, když jsem jel na Slovensko a je to teda divné navigování občas :)
 
Jelikoz jsem kdysi pouzival iGO navigaci, a tohle bude asi ta sama,jen v jinem kabatu (MZD connect). Tak "snadna" bude opravdu tahat spis po "lepsich" komunikacich (dalnice,silnice prvni tridy, hlavni), ekonomicka bude rozumny kompromis mezi "nejrychlejsi a nejkratsi".
 
Já taky používal iGO, je to podobné, ale ne stejné. Třeba licenční soubory nefungují.
Jinak by mi zajímalo, kam se kopíruje databáze radarů, v iGO jsem to aktualizoval, ale zde není ten soubor
 
Čaute mazďáci, mám prosím dotaz. Taky někomu z vás přišel nějaký ohledně download toolbox? Došlo mi to v angličtině a co jsem pochopila, že mám provést nějakou aktualizaci...Vůbec nerozumím, co po mě chtějí :-( To se týká pouze navigace nebo i infotaimentu? Jak takovou aktualizaci mám provést? Poradí prosím někdo? V PC mám stažený program Mazda toolbox, ale antivirák mi blokuje jeho otevření... Děkuji
 
Back
Top