• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Obrázky v podpisu

no_hits

moderátor
Člen týmu
3 625
To někoho z administrátorů tak iritovaly dva obrázky v mým podpisu, že bylo nutný obrázky zakázat, nebo to je jen specialita pro mě? :D
 
Predpokladam, ze je tu jen jeden provozni spravce, ktery by tohle nastavoval, tudiz bych se obracel primo na nej.

Nicmene externe nacitane obrazky sve nevyhody proste maji.
 
Tak vše má své nevýhody, ale že to nebyl problém doteď a najednou to problém je , navíc v tichosti bez oznámení, tak jsem čekal že se dozvím aspoň proč tomu tak skutečně je. :)

Už jsem něco podobnýho zažil na jiným klubu, nejdřív se nesměly psát určitý slova a nakonec to skončilo hromadnýma BANama bez ohledu na funkci a dlouholetou hromadu práce odvedenou pro klub za slova v blacklistu kterej znal jen nejvyšší admin, obrázky, odkazy a cokoliv co v nějákým silně alternativním vesmíru mohlo vést jen ke zlomkovýmu pomyšlení na užití jinýho serveru nebo služby končilo permanentním BANem. Tak jestli se mám bát nebo ne :)
 
@no_hits , bát se nemusíš. Kdyžtak to skončí v rubrice: Stížnosti, pindy, kecy a ostatní slinty nikam nepatřící ...
Jen to pak ubírá chuť na cokoliv reagovat, stává se to tu nudným a formálním. Něco jako manželství.
 
Čas od času projedu fórum takovým udělátorem na vaše obrázky, které sem různě linkujete z různých úžasných obrázkových úložišť a které pak po expiraci dělají fajnový bordel. Pokud jsou takové obrázky v příspěvku, tak se stáhnou, projedou přes jpegoptim/optipng a vloží do příspěvku jako příloha. Zbytek je už roky vysvětlen ve https://www.mazdaklan.cz/threads/strucna-pravidla.34/ .
 
Poslední úprava:
Tak vše má své nevýhody, ale že to nebyl problém doteď a najednou to problém je , navíc v tichosti bez oznámení, tak jsem čekal že se dozvím aspoň proč tomu tak skutečně je. :)

Už jsem něco podobnýho zažil na jiným klubu, nejdřív se nesměly psát určitý slova a nakonec to skončilo hromadnýma BANama bez ohledu na funkci a dlouholetou hromadu práce odvedenou pro klub za slova v blacklistu kterej znal jen nejvyšší admin, obrázky, odkazy a cokoliv co v nějákým silně alternativním vesmíru mohlo vést jen ke zlomkovýmu pomyšlení na užití jinýho serveru nebo služby končilo permanentním BANem. Tak jestli se mám bát nebo ne :)
Není to problém najednou, už tu bylo víc případů. Co se týče cenzorování, tak toto je aktuální stav:
upload_2020-1-15_10-27-46.png
Jak vidíš, 2 pravidla pro dyslektiky, 4 pravidla pro choleriky, 1 pravidlo na filtrování špionážních odkazů, 3 pravidla pro spamery, resp. prodejce létajících koberců a jiných lukrativních nabídek.
 
Ok. Já ty obrázky mám uloženy ve svým profilu na postimg serveru takže dokud je nesmažu tak tam budou stále (ten podpis mám na víc fórech)

Za zveřejnění blacklistu diky, tqk daleko jsem se na někdejším klubu, kde jsem měl funkci Superadmina, nedostal :D
 
Ok. Já ty obrázky mám uloženy ve svým profilu na postimg serveru takže dokud je nesmažu tak tam budou stále (ten podpis mám na víc fórech)

Za zveřejnění blacklistu diky, tqk daleko jsem se na někdejším klubu, kde jsem měl funkci Superadmina, nedostal :D
To by jsi na někdejším klubu musel být buď Magnettický super admin a nebo ředitel vesmíru s pobočkou v Ově:D
 
Myslím že to by nestačilo. Musel bych všude prosazovat mercedesy a BMW, nadávat na japonce, jezdit na setkání adminů všech klubů do Prahy a hlavně nejvyššímu lezt do zadku a vzdy stát na jeho straně :D
 
Ok. Já ty obrázky mám uloženy ve svým profilu na postimg serveru takže dokud je nesmažu tak tam budou stále (ten podpis mám na víc fórech)
To je sice super, že tam máš profil, ale já neovlivním, když služba zanikne, ani neovlivním, aby měla platný SSL certifikát (oboje se už u jiných obrázkových služeb stalo), takže v tom okamžiku mám já na svým serveru mixed content, nebo neplatné obrázky a na uživatele řvou prohlížeče. Proto je tu pro tyto případy image proxy, která obrázky tahá a zprostředkuje lokálně. Jenže to zase stojí výpočetní čas a bandwidth, případně prostor pro cache. Takže postupně pracuju na převodu všech těch různých Spotřeb z podpisů na uživatelská pole. Už se snad po X letech dostaneme k tomu, že začaly podporovat HTTPS, tak to dobře dopadne.

Ohledně obrázků v podpisech a formátování obecně - já mám nějakou vizi o tom, jak má vypadat čitelné a prohledávatelné fórum a tu si tady uskutečňuji. Proto furt plísním uživatele, když tu tapetujou, nebo naopak mají podpis na X řádků a jediné co ve svém příspěvku (navíc se sáhodlouhou citací) sdělí, je třeba "Díky" nebo "OK". No to by se pak jeden (z takové přínosné informace) vyvrátil. :D

Jako chápu, že jsou na světě lidi, kterým furt něco nevoní, chtějí nějaké extra buřty, prostě mají takovou povahu (není to nic osobního), ale s tím se už tady budou muset smířit.
 
Takže abych svůj dotaz uzavřel, tak ohledně obrázků v podpisech máme útrum a máme volit decentnější formu pro větší přehlednost ok? :)
 
Back
Top