• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Omezený přístup do vláken

Dadik

výkonný člen KLANu
237
Ahoj. Nenašel jsem nikde pravidla pro přístup do vláken. Je mi jasné, že některá jsou určená jen pro administrátory, ale já se nemohu dostat do jednotlivých vláken v Mazda6 => Technické informace => xxx.
Když se ho pokusím otevřít, vyskočí hláška o neplatném oprávnění.
 
Prubni se odhlásit a znovu přihlásit teď jsem to tam prošel.
 
vstup do technickych informaci maji jen overeni uzivatele. Overi te spravce nebo admin. Napis mi sz, az budu u pocitace, overim te.
 
Poslední úprava:
pokud máš na mysli vlákno TECHNICKÉ INFORMACE , přístup mají jen ověření uživatelé. Ověří tě správce nebo admin, pokud tě zná osobně. Pokud znáš některého správce či moderátora osobně, napiš mu ,-)
 
Ahojte, ako sa dostanem do sekcie servisneho manualu ku gh
 
dakujem za info , som si to precital a spadam do kategorie funglac ked ze nikoho nepoznam osobne :D
 
Caute, som cerstvy majtel Mazdy 6 GH 2.0 MZR kombi.
Tiez by som velmi rad pristup k manualu na GH kedze ta moja je z rakuska.


Dikes.
 
Prosim...lide dobri....

Nic tady nepropaguji, o nic mi nejde, ale fyzicky tady nikoho realne neznam. Srazovy typ nejsem (cas je nejdrazsi komodita a fakt ho nemam nazbyt) a nahanet nekoho k setkani jen proto,aby mohl rict - ano, tento clovek neni BOT, dokonce ma i Mazdu (tedy pokud bych neprijel Oplem :D )...to mi prijde opravdu trochu zvlastni podminka.

Chtel bych se dostat do vlakna na servisni manual a proste ne. Jsem obcan druhe kategorie.

Nemuze me nekdo prosim uz overit? :-(
 
Nevím :rolleyes: , ale nahoře @shr3k dal odkaz na FAQ a tam je bod: "Na status ověřeného uživatele není nárok, ale je možné si jej zaplatit skrze status/odznak podporovatele https://www.mazdaklan.cz/account/upgrades pokud nechcete čekat na správce."
Tedy za celkem mrzký peníz podpoříte výzbroj a výstroj klanu plus, pokud jsem správně pochopil ?, můžete lozit v kýžených manuálech atp.
 
Prosím o přístup do sekce Technické informace. Jsem novým majitelem Mazdy 6 GJ 2013 a potřebuji info ohledně aktualizace mapy TomTom. Děkuji.
 
Jen tak ze zvedavosti: co presne si mam predstavit pod tim "overenim"? To jako chcete po lidech kopii obcanky jak FB? Nebo se snad musim vyfotit vedle sve mazdy a drzet u toho leve ucho pravou rukou? Nebo se budete ptat co je napsano na 134 strane navodu k obsluze meho auta, v poslednim radku? Co jako ma to "overeni" vlastne overit?

Jako nic ve zlym, ale prijde mi to jako pitomost. Omezeni do admin-sekce, to beru. Ale do technicke? No nic. Vas web = vase pravidla. Sice pitoma, ale vase...
 
Jen tak ze zvedavosti: co presne si mam predstavit pod tim "overenim"? To jako chcete po lidech kopii obcanky jak FB? Nebo se snad musim vyfotit vedle sve mazdy a drzet u toho leve ucho pravou rukou? Nebo se budete ptat co je napsano na 134 strane navodu k obsluze meho auta, v poslednim radku? Co jako ma to "overeni" vlastne overit?

Jako nic ve zlym, ale prijde mi to jako pitomost. Omezeni do admin-sekce, to beru. Ale do technicke? No nic. Vas web = vase pravidla. Sice pitoma, ale vase...
Nechce se mi věřit, že jsi nečetl zde mnohokrát odkazované a citované https://www.mazdaklan.cz/threads/casto-kladene-dotazy.35/ ...
 
Necetl, protoze sem doposud zadnej z tech dotazu nemel. Teprve ted sem se dovedel ze zde existuje jakasi privilegovana kasta "overenych uzivatelu"...
 
Back
Top