• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ostřikování předního skla, ostřikovače, náplně

Už jsem dal nějaký druhy objednat (každý má rád něco),tak potom až někdo první přijede,tak pokud mi to připomene,tak se to nafotí a může se vybírat kdo a jaký chce...
První asi budu já,tak ti to určitě připomenu,tedy jestli dorazej do pátku;)
 
Ostřikovače jsou, ale jen jedny a ještě chybí hadice, ale mezitím vyrábím osvětlení venkovních klik dveří
 
Taky jsem zjistil,že nestříkají.budu to muset projít.nebo servis a dovozce to zaplatí . Mám přeci záruku
I s tím souhlasil.
 
To teprve zjistím.
Těším se na společné foto , těch našich krásných barev na Mazlech.
 
Běžně používám destilovanou vodu + kvalitní kapalinu do ostřikovačů (kupujeme třeba Sheron). Zimní kapalinu obvykle neředím.
Nepoužívat okeny nebo jiné prostředky určené pro domácnost, materiálům auta mohou škodit a na skle zanechat nepěkné mapy, které se špatně odstraňují.
 
Myslim ze od doby , odkedy u nas otvorili Lidl, pouzivam už iba lídlácku zimnú zmes.
Kúpené, vyskúšané, overené.... proste "no problem".

Na zaklade toho, som v novembri-listopadu minuleho roku, ked mi dosla pre moju blbost zimna zmes v ostrekovaci v inom meste,
zamieril som rovno do tamojsieho Lídlu.
A ked som zmes nalial do ostrekovaca, iba som čumel jak puk :eek::wideyed::woot:, čo za hnusný, smradľavý denaturovaný sajrajt som si to nalial do ostrekovača.

Možno sa mi vysmejete, doma som sa postavil do umyvarky aut, vystriekal zbytok - takmer celu nádrž :banghead: a omyl auto od toho smradu.:depressed:
Odvtedy tam davam zase, už prv čuchom overenú lídlácku zmes, ktorú som nakúpil potom do zasoby, asi tak na 2 zimne sezony :meh:

Takže aj take veci sa pritrafia s deutsche kvalitou .....
 
Nejvíce se mi osvědčil Polar Nano -80°C, taková růžová směs. Je dost drahá, ale koupil jsem ji v akci myslím v Globusu se slevou 70%. Voní jako žvýkačka, trochu moc omamně na můj vkus, ale stěrače naprosto špičkově očistí sklo. Žádné čmouhy, drhnutí, dokonce to bere i hmyz a to je pořád zimní náplň. Letní jsem ještě nedával. Ne letáku píšou něco o nanotechnologii + nějaká další PR propaganda, ale překvapivě to funguje. Za plnou cenu bych to nekoupil, ale se slevou je to asi to nej, co jsem kdy do ostřikovačů nalil. Směs z Lidlu je taky ok, ale ten Polar Nano je vyšší level. Za sebe doporučuji.
 
Poradí někdo za co se dají vyměnit ostřikovače aby to bylo po celém okně a ne jen jak se jim zachce? Profoukavál jsem je zkoušel jehlou ale nic stříká si to jak se zachce nebo spíš jakoby jedna tryska byla ucpaná a zrovna to je ta která by mi měla udělat nejlepší výhled
 
Tyjo to jsme řešili kdysi dávno ještě na MC a na přesný typ náhrady si nemůžu vzpomenout.. Určitě není jedno jaké, záleží na tlaku, konstrukci atd.

Nebo leda zkusit lejt jinou kapalinu viz. tohle téma a pokud se to nezpraví, tak vzít ostřikovače např od @Moriarty a naštelovat ;)
 
Ahoj, ja si daval na 323F rozprasovaci trysky. Byly z Mazdy Tribute a na 323F BA pasovaly bez jakychkoliv uprav, proste jen vymenit a hotovo. Pokud by jsi u Moriarty nauspel, muzes to zkusit. EPC to ma pod cislem "EC01-67-50YA". Cena v Mazde byla kolem 380 za obe.

images?q=tbn:ANd9GcQTY4OuUwCk8UOF_8ALHMuRyiFUoIbVkr5lEhmvQ-xppXjypnx_.jpg
 
Back
Top