• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Otevírání dveří

Richie

výkonný člen KLANu
374
Vcera mi zacala blbnout klika u zadnich dveri. Kdyz vemu za kliku, tak dvere povoli, ale hned se zase (cca 3cm)zastavi a musim vzit znovu za kliku a pak je otevru...pokud vemu za kliku pri otevrenych dverich, tak se tam ozyva cvakani. Jine dvere to nedelaji. Nejaka rada ?
 
tak to neni ono...tady bude problem v zamku...ne s omezovacem...mozna jsem to blbe popsal...
 
Tak som to zle pochopil. Potom vymeň zámok, zámky mám po 40 Euro
 
V prípade, že sa mi (hlavne) vodičove a spolujazdcove dvere veľmi ľahko zatvárajú tzn. kladú minimálne odpor, a preto je veľmi ťažké ich zatvoriť bez veľkého buchnutia, tak je potrebné ich nastaviť alebo už bude "vyjazdený" obmedzovač dverí?
 
Ten obmedzovač je tam asi hlavne aby držal tie 2 medzipolohy dverí a ak drží je to v poriadku, to ako ľahko idú zavrieť ovplyvnuje ich hmotnosť asi :D Na GH mi prídu dvere subjektívne dosť ľahké
 
Dvere určite nie sú ťažké, ale v poslednej polohe pri zavieraní už necítiť odpor a preto dosť búchajú čo asi nie je veľmi vhodné. Že by mal na to vplyv (vymlátený) zámok, prípadne tesnenie?
 
Poslední úprava:
Back
Top