• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Pálava 2017 (17-20.8.2017)

dJn3o nejsem si jist tím časem ale myslím že se sele snědlo podstatně později než v 6, jináč sraz začal již ve čtvrtek, i když mnou oficiálně zahájený byl až v pátek cca v 9:30 kdo přijel v tento čas si jistě pochutnal, když dojdeš do kina o 2 hodiny později taky můžeš vytýkat jen sobě že už můžeš vidět jen titulky
 
tak teď Verča našla fotku s časovým údajem 17:58 kde jsou tácky s masem na krbu za 2 minuty to jistě nikdo nesnědl
 
Jj, jenže my v 6, případně lehce po 6 teprve přijeli a taky jsme napřed museli odnýst batohy do penzionu, ubytovat atd. takže reálně kolem 7 jsme se dostavili tak nějak na místo.
Mimo to, dřív bych přijel rád, ale bohužel Dolní věstonice mi nejsou 5 metrů od domu (z Prostějova je to kousek cesty) a ještě když jsem v práci končil o půl 4 ...
Dalším faktem je to, že sele se údajně točilo na roštu někdy od 12 hodiny, jelikož já bral v potaz rozpis programu, kde stojí že pojídání od 16h, tak jsem předpokládal že je to tak naplánované ...
Dalším faktem je to, že nevím jestli tady nebo na stránkách mazdasrazu, že se velikost sele bralo podle účastníků a pokud vím, tak po nás, přijela ještě spousta dalších ...

Ber to jako konstruktivní kritiku, toď vše ...

A toto nesouvisí teď s organizací ani s tebou, ale pro příště bych uvažoval o jiném místě, protože s @Milda6 máme důvodné podezření, že číšníci od Langrů nalévají ředěné alkoholické nápoje.
Když se včera zavřel kemp, tak jsme se přesunuli do vinárny, no a Milda si dal nějaký vodky ... a jelikož asi pijí vodky častěji s přítelkyní tak asi ví, jak taková vodka chutná, objednávali si Finladiu a dostávali podle nás Božkova (kterej chutnal i voněl spíš jak voda, než vodka) ... osobně vodky nepiju, ale když si přivoním k vodce, tak se mi chce blít, ale to co Milda dostávali, tak nesmrdělo jako vodka, prostě z toho nebylo cítit nic ... takže tak.

Pokud by někdo chtěl říct, že jsme to měli řešit hned na místě, taky jsme to na místě řešili a nechali jsme si přičichnout k flaškám ze kterých to nálevají, a bylo to přesně tak obráceně jak jsme si mysleli ...
 
Poslední úprava:
Já do toho nemám co kecat a spíše obdivují organizátory. Musí to být opravdu velká fuška to nějak dát do kupy takový sraz. Ale měl bych jen jednu výtku. Proč proboha se tam vše zavírá v 11 večer. Ještě z pátku na sobotu. Plno lidí by sedělo a popíjelo a utrácelo peníze, ale nebylo kde. Mám teď na mysli tu hospůdku u Langrů a i přímo to co je hned u kempu.
 
dJn3o je jedno jak to máš daleko, i z větší dálky dojeli dřív, já si to taky zařídil abych byl v kempu ve čtvrtek a jezdím na jiné srazy kde to mám stejně tak daleko jako ty sem, a jsem na srazu dřív než je jeho začátek, sele se točilo asi od 8:30, v 10 jsme všichni odjeli na letiště, člověk který měl zůstat u grilu kterého jsem měl zaplatit nakonec nedojel, z toho důvodu zůstal u grilu účastník srazu který s grilováním nemá zkušenost, trochu víc přiložil a začátek ořezu uspíšil o 2 hodiny, když někdy budeš grilovat zjistíš že to sele se taky nemůže točit do nekonečna, po určité době je to vysuší a nedá se to jíst.
Sele se bere podle přihlášených lidí, ale 40 lidí zvládne sníst sele pro 120 lidí, když k tomu mají dostatek času a když to bude ležet na stole dají se do toho mouchy, takže jsem rád že se to sní a čím dřív tím líp, protože tím mě končí pracovní doba, vůbec nemám chuť to točit třeba do půlnoci kvůli tomu že někdo dojede později, protože potom by mohl někdo říct že byl přihlášený a nedostalo se na něj když přijel půl hodiny po půlnoci.

Co se týče místa srazu, není kde jinde ho v okolí udělat, buď se nevejdeme nebo to nezvládnou, kdo se mě na to zeptal na sraze tak ví
 
No, doprdele mě posílat nemusíš (i když nepřímo), říkám to jen jako kritiku, jak je pochvala za super sraz (co se týče účasti lidí), tak jsou i kritiky, pokud nejsi schopen to přijmout, případně se pokusit aby příště bylo spokojeno více lidí, tak to není problém mého "pozdního" příjezdu, který pozdním nebyl, nýbrž přijel jsem podle možností, které jsem měl.
Když je kino naplánované na 8 a přijdeš do něj v 8, tak je v 8 start.
Pokud předpokládáš, podle programu že je od 16h pojídaní selátka, tak se dá předpokládát, že po 18h tam třeba ještě něco bude (což je 2 hodiny poté).
Ano, sele je běh na dlouhou trať, nejednou jsem byl součástí takového grilování, tudíž další návrh pro příště, místo sele grilovat například kýty, nebo podobně části masa, které se grilují kratší čas, sní se hned a pokud je potřeba dodělat, dodělá se během chvíle ( a tenhle návrh jsem neříkal sám, bylo nás víc).
A z tvého tónu mi připadá že ti kritika moc nevoní ... což je škoda, ačkoli by to sraz například vylepšilo ... škoda.
Ale dost o kusu žvance, myslel jsem to dobře ...

A co se týče toho, kdy si dojel ty a já ... je zatraceně velkej rozdíl být majitel (kdy si zařídíš věci tak jak chceš ty) a zaměstnanec, kdy si já věci zařídit podle sebe nemohu, ale musím je podřídit podle práce, tak jako plno dalších zde, kteří například nepřijeli vůbec, ač by chtěli.

A ještě jedna věc, kterou už nakousl @TomT nechápu důvod, proč když tam Langrovi mají takovou akci, zavírají před půlnocí, právě po půlnoci je taková akce v plném proudu, jak už bylo zmíněno, lidi chcou pít a jíst.
Mám takovou zkušenost kde jsem byl na akcích, že jídlo na grilu zaobstarávali majitelé/lidi z dané hospody aby bylo dost pití a jídla než lidi šli spát. Tady prostě od půlnoci konec.
 
Poslední úprava:
Z chromu mi to posledně (když jsem nahrával fotky z jedovnice) nešlo vůbec, tak jsem to nahrál přes Edge, ten šel, ale teď už to nejde ani přes Edge, někde nějakej problém?
Asi jak končí Flash, tak nefunguje vícenásobné nahrávání, mrknu, jestli už podporují HTML5.
 
Jj, myslel jsem si to.
U nahrávání před Edge to napíše toto.
 

Přílohy

  • mazdaklan.png
    mazdaklan.png
    184,1 KB · Zobrazení: 16
Zraz bol super ale tie rozkopané cesty okolo je niečo strašne. 2x sme sa museli točiť kým sme to našli aby sme prišli v sobotu o 10:50 na letisko a po zaplatení registrácie za 2 osoby som zistil že sa program zmenil a namiesto súťaži do 11:45 sa už o 11:00 odchádza na obed a žiadnu súťaž už nestíham. Crash cars boli tentokrát lepsie. Rýchly začiatok a rýchly koniec. Tu cestu späť som nepochopil. 30 km ísť 50 km/h to bola nekonečna cesta až som oľutoval že som sa vracal. Nakoniec som bol rad že som nesúťažil keďže ešte o 19:30 v čase nášho odchodu nikto netušil či vyhodnotenie vôbec bude. Skúste pouvažovať nad cenou registrácie pre ľudí čo nemôžu prísť už v štvrtok. Nie každý môže prísť na cele 3-4 dni a zaplatiť 200 kc/osobu prakticky len za vjazd do areálu je celkom dosť. Na Palave sa mi páči prostredie aj pokus organizátorov o super zraz avšak z roka na rok sa mi čoraz viac zdá že ľudia čo prídu len na 1 deň niesu až tak vítaní.
 
Tu cestu späť som nepochopil. 30 km ísť 50 km/h to bola nekonečna cesta až som oľutoval že som sa vracal.

To bylo zajímavé no, na tu cestu si stěžovala i jedna holčina co byla v té americké RX8 (promiň, ale nevím jméno :D ), kde měla strach že odpálila spojku, mě taky nebylo dobře, že jsem 90% cesty jel na 3.rych. stupeň, čekal jsem kdy motor vyskočí a nafackuje mi.
No a na závěr té cesty z crash cars, bylo to asi 6km od konce, v té vesnici jak tam procházeli ti stárci (pro ty co neznají tento pojem, jsou to lidé v krojích) a nabízeli pozvánky na jejich hodovou zábavu + dávali přípitek vína, tak jsem jel v přední části a ti úplně vepředu odjeli.
Tuším stříbrná 1.gen 6 a stříbrná MX5 zastavili že neví kam mají jet, tak jsem řekl přítelkyni ať vytáhne mobil a zapne navigaci, no dojeli jsme v poho, mě to přišlo trošku srandovní :D ale tak mohlo se počkat no.
 
vážím si každého jednoho člověka který na sraz přijede z toho důvodu bych ani nikoho do pr... neposlal
kritiku beru pokud si někdo ze mě nechce udělat otroka v pátek jsem vstával v 5:30 aby vše klaplo snad po mě nikdo nemůže chtít abych pracoval do 22:00 i přes to jsem cca do 22:00 pracoval a to jsem pracoval zadarmo,
to kino v tomto případě začalo již ve čtvrtek v 16:00 v programu dole je uvedeno změna programu vyhrazena, všechny časy byly přibližné upřesňovali se během srazu příště už tedy časový údaj na sele bude chybět.
Živnostník jsem jen krátce v porovnání s tím jak dlouho jsem byl zaměstnanec nikdy jsem neměl problém s tím co jsem si v práci domluvil, na sraze byla spousta zaměstnanců co sele stihli, myslíš že je pro mě jednoduché odmítnout zákazníka protože mám sraz?
Když je někde psáno pojídání selátka od 16:00 už v 17:00 nemusí být co jíst, když bude správný počet lidí, dá se to připravit i tak že se to v 16:00 celé sundá a je hotovo

když budeš mít nápad jak udělat sraz lepší pro všechny dej vědět, když ten nápad bude o tom aby byl sraz lepší jen pro někoho asi to řešit nebudu, pokud ten někdo nebude významný sponzor nebo moje žena
 
vážím si každého jednoho člověka který na sraz přijede z toho důvodu bych ani nikoho do pr... neposlal
když budeš mít nápad jak udělat sraz lepší pro všechny dej vědět, když ten nápad bude o tom aby byl sraz lepší jen pro někoho asi to řešit nebudu, pokud ten někdo nebude významný sponzor nebo moje žena

Tak tyhle 2 věci jsou naprosto kontraproduktivní.

Z jednoho úhlu pohledu, s tímto musíš počítat, že pokud něco organizuješ, tak to taky na tobě bude stát a kritika půjde za tebou tudíž ať chceš nebo ne, děláš to pro lidi.
Další věc, to že jsem ti napsal asi 3 návrhy na změnu, jak by sis ulevil ty, asi v potaz nebereš.

Asi ty 2 nejjednodušší ... zařídit člověka z restaurace/kempu/hospody, kterej se bude o gril starat (ty budeš mít víc času) a bude se například grilovat kýta atd. lidi budou spokojení protože jim bude jedno co jí, jestli celé sele, nebo kýtu nebo něco jiného.
 
Ty cesty snad budou za rok lepší minimálně ty odfrézované ten odjez zpět byl vážně děs, proč to tak bylo ví v 10 vozech v koloně kde byly vysílačky potom ještě v těch vozech ve kterých nenašli lepší čas na tankování nebo poruchu, pro příště by bylo dobré kdyby všichni využili pátek kdy se griluje aby na pár minut odjeli a natankovali dostatek paliva na další den.
Co se týče ceny vstupného v o tom ani nebudu přemýšlet. hurfo zeptám se, bylo by to pro tebe příjemnější když by si přijel a došel za mnou s tím že zaplatíš jen polovinu, a abych tu druhou polovinu zaplatil za tebe? Ono se to totiž děje i když za mnou nepřijdeš,
ten sraz nedělám pro peníze a organizace srazu včetně cen, sele, zápůjčka grilu samolepky atd. stojí o hodně víc než se vybere na vstupném a to i přes to že se najdou takoví kteří zaplatí jen tak sami od sebe víc než kolik je vstupné, organizace srazu s tím vším stojí stejně a nezáleží na tom jestli přijedeš ve čtvrtek nebo v sobotu, jsou takoví kteří jezdí nejen na tento ale i na další srazy, a to v první den srazu.
to vstupné je na sraz a znovu to přirovnám k tomu kinu, dnes už to je možná jináč ale dřív tě pustili do kina třeba i v půlce filmu když si došel pozdě a chtěl si tam i přes to jít samozřejmě si ale zaplatil plné vstupné, do zoo zaplatíš stejné vstupné ráno když otevřou stejně jako když dojdeš hodinu před zavíračkou
 
Zdravim vsetkych. Ja aj moj drahy dakujeme Rendovi za prijemne straveny vikend, aj ked pocasie vcera nespolupracovalo. Nam sa zraz pacil a este raz dakujeme, ze vobec niekto ako Renda organizuje takyto zraz. :)
 
nevím co ti na tom přijde kontraproduktivní bez manželky a bez sponzorů ten sraz neudělám a to s tím grilováním by bylo jednoduší jen pro někoho přesněji pro ty co dojedou později, ten člověk za tím grilem když ho budu platit bude chtít 250-300,- na hodinu při 10 hodinách je to 2500-3000 ze vstupného se to nezaplatí, zaplatíš to ty? nebo to chceš po mě?
 
Back
Top