• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Pálava 2017 (17-20.8.2017)

Mě přišlo že 200 ,- za vstup není až tak moc i když jsem tam byl v sobotu od rána do 4 odpoledne ....bral jsem to jako příspěvek na dobrou věc.... a cesty to nebudu komentovat snad to příště bude lepší
 
Renda keby som nechcel tak by som tie 400 neplatil. To ja som prišiel že chcem platiť. Skratka to bol “sponzorsky dar”. Keď sme už ale pritom kino trvá pár hodín lepší príklad by bol festival a tam už je celkom bežne že zaplatíš za 1 deň iné vstupné ako za cely napr. 3-dňový fest. Len mi to prišlo komické keď som chcel zaplatiť a opýtal som sa tvojej manželky že koľko a dostal som odpoved že 200 na osobu. 200 sme mali ale druhu nie tak sme to tam kombinovali s eurami že sme jej dávali aj Eura aj CZK a pritom možno stačilo povedať: Však už nič okrem obeda nebude tak dajte koľko chcete a je to. Chápeš princíp nic iné. Možno to bolo počasím či niečo iné ale na Pálave som bol 3 krát ale tentoraz som sa cítil ako keby som tam nepatril akoby som prišiel do uzavretej spoločnosti bez pozvánky. A keďže viem aké to bolo v 2015-16 tak verím že to bola len akási pocitova vec a nabudúce to bude OK. Rozhodne si ale myslím že vynakladate veľké úsilie na zraz a darí sa Vám to len občas treba myslieť aj na to že niekto tam skratka od štvrtka byt nemôže.
 
Renda, děláš z toho zbytečnou kovbojku a tvůj tón je až moc zbytečně agresivní.
Řekl jsem pouze kritiku na to, jak by se dalo vyřešit grilování, stačilo na to říct, zapracujeme na tom/zkusíme to/uvidíme jak to bude příště a nevedl by se tu takovej flame.
Ne, raději tu z toho budeš dělat kovbojku jak už jsem řekl, skrz pitomej kus žvance, ale asi ti to za to stojí.
Na závěr, i kdyby se nakoupil pytel špekáčků a udělali jsme je na ohni, tak proti tomu nebudu nic mít, protože nemám potřebu baštit sele.

Přijde mi na tom kontraproduktivní to, že v jedné větě řekneš že nikoho nepošleš doprdele a v další řekneš že kvůli "jednomu" člověku nebudeš něco měnit, i když by to tobě ulevilo, podle toho jak si stěžuješ že nechceš stát u grilu? Pak to tedy nechápu.

Ohledně peněz se tu bavit nebudu, ano vím, že je sraz nákladná záležitost, ani proti tomu nic nemám ... 120*200= 24.000,- (myslím že na zaplacení selátka bylo a ještě něco zbylo ... )
Jak jsem již řekl, ne 1x jsme se účastnil na takové "grilovačce", nemysli si.

občas treba myslieť aj na to že niekto tam skratka od štvrtka byt nemôže

To je fajn postřeh.
 
Poslední úprava:
dJn3o nejsem agresivní kdyby si se zeptal na sraze určitě by si nezaznamenal žádný agresivní tón v mém hlase a všechno bych ti vysvětlil jak to je, když by si řekl že příště u toho grilu budeš ty, nebo že toho člověka co tam bude zaplatíš řeknu super, tobě by nevadily špekáčky, někomu by nevadilo kdyby sele vůbec nevadilo stejně jako by nevadily někomu jinému jiné části srazu, jenže tohle je u tohoto srazu tradice, když kvůli jednomu člověku nebude sele ale špekáčky, kvůli jinému nebude crash cars, kvůli jinému bude sraz o 50km jinde , nebo bude o den kratší, to už ale nebude sraz pálava,
ty počty si oprav celkem zaregistrovaný neznamená na webu neznamená účast na srazu těch bylo 107, i se mnou, manželkou a dětmi, ale to neznamená 107 platících, takže odečti děti, odečti sponzory, ti logicky neplatí když už přispívají věcnýma cenama, potom odečti spoluorganizátory, tedy ty co realizovali soutěže, ti si zaslouží neplatit, potom ti vybrané vstupné spadne hodně dolů, potom když kromě selátka započítáš cenu skla (pohárů pro vítěze) cenu letenek, cenu zakoupených věcí jako výhry do soutěží zakoupené věci na provedení soutěží, potom zjistíš že nezbylo ale ještě hoooodně pochybělo, aby nechybělo muselo by vstupné stát 350,-

pro zajímavost ceny které si rozebrali výherci byly v přibližné hodnotě 35 000,-
 
ja osobne a za sebe,se musim zastat organizace,on umi byt kazdy chytrej od stolu.....ale jit do toho,udelat sraz,dat dohromady ceny,vymyslet program a kolem vseho litat....je toho az az.....takze reseni prani jednotlivcu nejsou na miste.....kdyz bude mit kazdy sve nejake prani,tak se takove akce nebudou dit...protoze se to v zivote neda dohromady.......program vikendu byl k mani,samozrejme se neda ocekavat,ze se casovy harmonogram dodrzi na minutu presne.....
za me jidine vytky,jak bylo jiz zmineno brzke uzavreni toho kiosku a u langru,a pomala jizda na vyjizdce,jinak si myslim ze neni co vytykat,ceny pro viteze si myslim ze byly skvele,a byt je to mozna hloupost z me strany,ale zaplatit vstupne 200kc a dostat nalepky,casak,vonavky a cd,to se jen tak nevidi......byl jsem letos poprve na palave a vim ze pristi rok pojedu zas.....byo to moc fajn......
 
Včem odporuju?
To že máš v rozpisu napsaný sele, tak zákonitě dojedu a předpokládám že si dám sele.
Pokud by si napsal, budou špekáčky, dám si špekáčky.

Aha, pro jednoho člověka, to že minimálně 10 (tak už 11) lidi nebylo spokojeno že Langrovi zavírají brzo (našlo by se i víc lidí podle mě) a nebylo co pít, pro tebe není aktuální záležitost k řešení, ale je to změna jednoho člověka, například?

A Rendo pro tvoji informaci, ohledně sponzorů, zaplacení někoho co by griloval atd.
Přemýšleli jsme, že na příští srázek by jsme dovezli slivovici od přítelkyně (taky pálí), případně přítelkyně peče sladkosti, dorty, muffiny atd. a klidně bych ti i zaplatil 300,- aby bylo na toho člověka, nedělalo by mi to problém, ale abych řekl pravdu, po tomto tvém stylu jednání, nemám nejmenší snahu, něco takového vozit, přitom jak jsem řekl, stačilo říct "uvidíme příště", nebo něco na ten způsob.

@Jasom Stal Tham
Proti organizaci nic nemám, samozřejmě je to složité ... ale neříkej mi, že je problém vymyslet/upravit například to grilování k lepšímu.
A jak jsem řekl již několikrát, byla to konstruktivní kritika, kde jsem čekal konstruktivní odpověď a né poslání doprdele, stylem "kvůli jednomu člověku to měnit nebudeme", což je hardcore.
 
to že zavřeli u Langrů brzo by se možná dalo skusit pořešit, de o to jestli se o to vůbec pokoušet, dle informací by někteří měli ráno problém projít dechovou zkouškou, kdo ví jak by to dopadlo kdyby se dalo popíjet dýl
 
Po přečtení posledních pár řádků mi přijde, že zde tvoří kovbojku jen jeden člověk a stále přidává nové díly. Takový příznačný jeden člověk ze sta. Kritika je super věc, ale je důležité, jak ji podat. No každý si po přečtení jistě udělá svůj obrázek sám a není potřeba dalších řádků ;) No a k osočování organizátorů a psaní nesmyslných slepených faktů už vůbec nic.. No pořád platí, kdo chce psa bít, hůl si najde.

Za nás můžu říct, že naprosto perfektní sraz, který naplnil, jako vždy všechna očekávání. Přijeli jsme na sraz oproti předpokladu sice až v 10 večer, ale zábavy jsme si do rána užili dostatek a ve stejném duchu jsme pokračovali celý další den.
Tolik super lidí s podobným zájmem na jednom místě je prostě naprostá paráda. Velké DÍKY MOC a respekt patří @Renda001 -ovi se Ženou + všem co pomáhali s organizací. A v neposlední řadě i všem účastníkům srazu, za tento jedinečný a povedený sraz. Na tento ročník budeme opět moc rádi vzpomínat a už teď se těšíme na další ročník srazu, který už neodmyslitelně patří k měsíci srpen ;)
Velké díky ještě jednou :troll:
 
Připojuji se k Naturalovi,
sraz perfektní :) Selátko dobré, k tomu pivko a ty úžasné auta, co přijely.
Sám také děkuji Rendovi! Zvládl to solidně :)
A těm, kterým se to nelíbilo, tak ať udělají něco sami. Třeba se všichni něco přiučíme :)
 
Taky se pripojuji k Robinovi.. za mne sraz super vcetne organizace.. velke dik organizatorum ze maji vubec chut se do toho poustet znovu. Byl jsem letos po druhe a musim jeste podekovat vsem co se podileli na soutezich pro deti.. oproti lonsku to beru jako velke plus..

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
Dobré ráno všem, tak si to tady od včera pročítám a trošku mě to mrzí co tu čtu. Každopádně bych také ráda připojila pár dojmů a pocitů, věřím že mé postřehy budou přijaty s pochopením, ale uvidíme. Zatím každý nazor, který nebyl zcela pozitivní byl zašlapán do prachu.

Nicméně jsem se na sraz na který jsem jela s @dJn3o a naši šestkou velice těšila. Oba jsme neměli možnost jet na sraz dříve kvuli práci a hláška o domluvení v praci mě trošku pobavila. :D Ja třeba hlásím dovolenou na celý rok dopředu a to musite sakra přemýšlet kdy ji budete narokovat a to se musíte jeste smířit s tim, že ji Vám mohou zrušit, což se mě stalo teď v létě, je to strašný, ale chápu, že je nutné zařídit provoz takového kolosu. Takže to není tak jednoduché. ;) Každopádně jsem byla ráda, že mužem vyjet v pátek po praci. Mohu říci, že jsem měla určité očekávání co se týče srazu a hned večer přišlo par smíšených pocitů. Když jsme přijeli a ubytovali se v pěkném pokoji, tak jsme vyrazili do kempu. Nebudu lhat, ale cely tyden jsem se na to selatko těšila a kolem 7 večer už nebylo, nedivte se prosím, že mě to prostě zklamalo... Asi sem se moc těšila... Dobře da se to přežít, dáme si večeři v penzionu jedeme dál. Po prochazce v kempu nás asi tři lidé vyhazovali, že na sraz nepatříme, že nemáme pásky na rukou, velice se omlouvame, že jsme přijeli tak pozdě a už nebyla možnost se registrovat, zaplatit 200 kč a nafasovat pásku na ruku, hold jsme museli v pátek makat a vyjet po práci. Ono by se nic nedělo kdyby se ti dotyční zeptali normálně, byli jsme tam chvilku a já jsem byla opravdu rozčarovaná co to jako je... Vemte si čekáte, že se pobavite s lidmi co mají stejnou pěknou zálibu a jste vyhazování... Fakt super dojem. Co se týče pařby, tak škoda že se zavíralo tak brzo, nicméně jsme všichni dospělí a víme co si můžeme dovolit když ráno řídíme. Na rovinu ja fakt pařila a chtěla si to užít, protože v pátek i v sobotu jsme byli ve skvělé společnosti, ale ja si to mohla dovolit protože jsem neřídila, navic vino bylo skvělé a Palavu prostě miluji, naopak DJ se krotil, protože věděl ze ráno bude řídit. Ruku na srdce každý se nedržel kdo řídil a rano bylo videt kdo je ještě narvanej a přesto lidé jeli, ale to je jejich věc, jejich řidičák a jejich auto, jejich zodpovědnost. Bylo dobře, ze cesty probehli docela v pohodě. Soutěže i zábava byla super, možná by člověk uvítal shrnutí výsledků někde třeba uveřejněné, aby věděl jak se polepšit do dalšího srazu. ;) Taky mě bohužel zklamala ta vodka v tom penzionu, jinak vše ostatní bylo dobré, jídlo, ubytování, víno, pohoda, ale tohle to zabilo... Uznávám, že příprava takového srazu s tolika lidmi a auty je náročná a že pořadatelé jsou spokojeni když vše proběhne bez komplikace. Ale je třeba počítat, že k tak velké účasti lidí bude i mnoho rozdílných názorů a ohlasů. A vzhledem k tomu, že jsme všichni dospělí lidé různého věku, tak bychom se tak meli i chovat. Nejsme přece na základce. ;) Všem přeji MAZDAR a budeme se těšit na dalším srazu.
 
V dnešní době shonu by člověk měl více hledat pozitivních věci a ne jen stres.
Kdo přijel na pár hodin, nebude řešit třeba špatné pivo.
Kdo tam byl déle, tak určitě našel chvilku která mu nebyla košér. Takový je život a nevděk světem vládne.
Mohl bych taky řešit rozdílný pásky na rukou, když jsme jeden team.
Zpáteční jízdu ze závodů, když všichni tam, tak teda i zpět!. Gryl který se točil jen pár hodin ze 4dní. (Klidně bych připlatit aby se točil déle)
Kdo se na něco nezeptal, tak nic nevěděl.
Ale shrnu to-makám 250h. měsíčně plus melouchy.Dovolenou na 10dni v zahraničí prostě Časově nedám a jsem rád když si mužů s rodinou a s přáteli posedět na pár hodin a to je k nezaplacení.
Takže dalším srazům zdar, nebo teda Mazdar!!!
 
Ľudia neberte kritiku ako zlo je to naopak spätná väzba kde sa dozviete kde sa dá zlepšiť a je na vás či to zlepšiť chcete alebo nie. Zo svojej skúsenosti viem že len pozitívne ohlasy sú síce pekne ale je Vám to na prd keď zrazu spravíte zraz a nikto tam nebude. Ak sa ľudia vracajú je to znak že to robíte dobre. Ja som pominule roky stretol viac aut zo Slovenska a tento rok okrem Danky som nestretol nikoho akurát tam boli 2 autá tuším MA a KE čiže možno tam niečo je a možno len počasie. Ja za seba poviem že ak mám k niečomu pripomienky tak to skutočne myslím v dobrom.
 
Ono to nebude tak o kritice, jako spíše podání. Jedna věc je kritika a druhá věc je osobní osočování a nucené (nekončící) dokazování pravdy.

Teď klaňáci a klaňačky, přesně jak psal @Milda6 - další pozitivní věci ;)
A to galerie od @zdufi . Dovolím si tedy sem hodit odkazy na jednotlivé dny :) :cool:

http://zdendavalach.rajce.idnes.cz/Mazda_sraz_Palava_17.8.2017,1.den/
http://zdendavalach.rajce.idnes.cz/Mazda_sraz_Palava_18.8.2017,2.den/
http://zdendavalach.rajce.idnes.cz/Mazda_sraz_Palava_19.8.2017,3.den/
http://zdendavalach.rajce.idnes.cz/Mazda_sraz_Palava_20.8.2017,4.den/
 
@Renda001 jen taková malá výtka od nás, celej pátek jsme se těšili na prásátko a jak jsme přijeli v 6 hodin večer, tak nám @Tyger oznámil že prase už není, takže pro příště bych dal prase na rošt později. ;)

@Natural co ti na tomto podani prislp spatne? Smim li se zeptat?

Presne jak rekl @hurfo tady bych to spis videl na problem prijmuti kritiky, nez o formu podani. ;)
 
Když to čtu tak je mi nějak smutno z toho co tu píšete.Renda dělal co může.ma taky rodinu a sám se divím že to i Verča dává ještě.klobouk dolů.Ja sám jsem byl již na 5 srazu a tento byl pro mě nejlepší.sam jsem mu říkal že sehnat tolik sponzorů není jen tak.a co se týče toho pomalého přesunu měl jsem vysílačku tak vím proč to vše bylo.nechci se tu dlouho vypisovat ale muselo se řešit to tankování a až v Lednici nás RX dojeli.a že je jedna cesta zavřená a druhá vyfrézována za to přece nemůže.jeste se mohlo jet lesem jak dříve a taky by to bylo špatně jak se to již dříve stalo.Za mně se celý rok těším a vím že hlavní srazovy den je v pátek.
 
@Natural co ti na tomto podani prislp spatne? Smim li se zeptat?

Presne jak rekl @hurfo tady bych to spis videl na problem prijmuti kritiky, nez o formu podani. ;)
U jsem ti to jednou řekl ale zopakuji
nesedí časový údaj 6 hodin
kde přesně jsem nepřijal kritiku když jsem ti vysvětlil proč bylo sele hotové dřív, a když jsem tě upozornil na řádek v programu, změna vyhrazena?
 
Pro všechny:
letos to bylo podruhé co se sele celé snědlo a snědlo se celkem brzo za což jsem rád. Na dřívějších ročnících jsem sele točil i dýl jak do půlnoci, i přes to se nesnědlo. Protože nerad vyhazuji jídlo jsem to co zůstalo sundal třeba v 1 hodinu a vzal jsem to domů, dom jsem dojel cca ve 2 doma jsem to musel naporcovat obrat dát do lednice, potom hygiena a do postele jsem se dostal cca ve 2 abych v 6 ráno vstal a jel naložit věci potřebné k realizaci soutěží.
Tak takhle to už nikdy dělat nebudu.
Ano ze situace jsem se poučil a příště to napravím aby se nestalo že 3 hodiny po nějakém časovém údaji nebude sele. Časový údaj bude příště udávat jen datum.
S tím co se kde nalévá a kdy se nalévá bohužel nic nedokážu udělat, můžu se jen zeptat jaká je možnost aby bylo otevřeno dýl.
Co se týče náramků ty vydává manželka, bohužel pro někoho, bohudík pro mě máme 2 děti a tak nemůže být v kempu do půlnoci, děti jsou naučené v 8 do postele a cesta dom je na hodinu. Barvu náramků jsme nastavili v minulosti jedna barva ti co jsou na tomto sraze poprvé druhá barva už byl na sraze vícekrát, ne pro to aby jsme oddělovali nováčky ale pro to když by nováček měl dotaz na něco kolem srazu, podívá se kdo má náramek s jinou barvou a zeptá se ho, pro příště bude taktéž upraveno odlišnou barvu náramku budou mít ti co neplatí vstupné, tedy sponzoři a spoluorganizátoři kteří se starají o soutěže, aby bylo jasné komu patří váš Dík.
Náš dík patří všem protože bez vás účastníků srazu by to sraz nebyl, a bez vás by neměl už více jak desetiletou tradici
 
Back
Top