• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Parkovací senzory - montáž, zkušenosti

Záleží jak fungují. Tlačítko nepotřebuji jestliže nebudou pipat v kolonach...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
kdyz se nebudes lepit na auta :) mi nic nepipa v kolonach... a nerekl bych ze drzim deseti metrove odstupy.. jezdim normalne ale na krec se nelepim ani no..
 
Taky se nelepim. Ale při parkování mám často obavy z té dlouhé kapoty. Špatně se odhaduje. Umí vlastně ty originál zobrazovat na kameře tu vzdálenost od překážky.? Je tam nákres auta a vybarvuji se postupně takové latě čím si blíže. To by se mělo doplnit i o přední jestliže to je original domontovani či nikoli?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
jojo mam origo a vidim predek, levej a pravej bok.. a to same vzadu (zadek, levej a pravej bok) a ty carky + zvukovou signalizaci.. urcite je to super a pro me to bylo jedno z hlavnich kriterii na aute ktere musim mit :) (hlavne kvuli zensky hehe- miluje to)

@Polsonside ale radeji si to over jestli se Ti to bude zobrazovat vepredu.. pipani by asi stacilo ale ta vizualizace je urcite super ... ac jsem byl prekvapen ze i kdyz je to na posledni carecku (jakoze nejbliz u prekazky) tak je tam porad dost mista jeste... ale je to ais dobre.. jezdit na krec neni ok :)
 
Poslední úprava:
Všechny ty senzory jsou kalibrovány na vzdálenost zhruba 100cm+-. Takže hvízdání v kolonách nehrozí, pokud nejsi vyloženě úchyl, co se lepí na prdele aut. Vypínání je pro mimořádné situace, kdy např. při servisu v garáži stojí auto blízko zdi a ty musíš mít zapnutou spínací skřínku. Nebo zaparkuješ v létě někde u chodníku mezi auty a potřebuješ si odskočit do trafiky. V autě čeká rodinka, motor běží kvůli klimatizaci, a ty než se vrátíš, máš na palubce žádost o rozvod od maželky :p .
 
my s automatem musime stejne zaradit P a ja automaticky taham za rucku, takze rozvod nehrozi nastesti :D
 
Ahoj,
byl jsem dneska šikovnej... Senzor senzoruje, odření nějak přežiju ale co mi vadí je ten prasklej kroužek. Malinko se to odchlíplo a řikám si, jeslti tam za a) nepoteče a za b) abych ten senzor někde nevytratil. Takže buď to máznu lepidlem nebo zkoušim vás - zná někdo origo číslo kroužku, kde případně objednat nebo nemá někdo..? :(
Díky! senzor.jpg
 
Back
Top