• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Pneumatiky

Jaké letní pneu 225/45 R18 pro lehce sportovní jízdu ? (každý 2 hlasy)


  • Celkem voličů
    38
překvapuje vidím, že ještě neřešíte zimní pneu. Tady máte první test, síce jenom 195/65 ja tam vidím několik překvapení http://www.autoforum.cz/zivot-ridic...zi-51-pneu-jsou-obrovske-rozdily-jake-nebrat/

Např. Barumky a Matadorky a proti nim Nokiany WR D4. Nebo česko čínské Tomkety - marketing říká jak jsou dobré, tady jsou hrozné
Já už se těším na sníh, tam jsou ty moje nejlepší:eek:

To je jen test brzdné dráhy
tady je pak pokračování - celkové pořadí se trochu mění
http://www.autoforum.cz/zivot-ridic...ich-pneu-pro-rok-2018-jake-vam-daji-nejvic-/?
 
Já mám Kleber krisalp hp3, takže spokojenost akorát loni u nás byl sníh asi jenom dva dny za celou zimu.
 
Borci,
Aké zimné pneu by ste v rozmere 206 x 60 x R16 odporučili? Mal Pirelli Sottozero 2 a hučali jak sviña.

Odoslané z SM-J530F pomocou Tapatalku

edit Vitus: přesunuto
 
Poslední úprava moderátorem:
Prvně jsem si chtěl pořizovat pneu Dunlop. Nakonec asi půjdu do Hankook Winter i*cept evo2 W320. Měl jsem na minulém autě obuto od conti a po sjetí jsem obouval do Hankook a nepoznal jsem rozdíl. Co myslíte?
 
Ahoj, rád bych se bleskově poradil. Stávající zimní Nokiany mají za 2 zimy najeto přes 30 tis. km, navíc mě vloni dvakrát skoro nechaly na holičkách, tak bude obměna. Mám v hlavně dvě možnosti za prakticky stejné peníze: opět Nokian ale ve verzi WR SUV 4 a nebo Michelin Alpin 5 SUV? Nebo je to v této kategorii jedno? Nějaké zkušenosti, návrhy, rady prosím? Jezdí se převážně mimo město ve středních polohách, ale párkrát za zimu vyjedem i do kopců. Mazda CX-5, předokolo. Moc díky.
 
Mazdar vospolok,

máte nejaký overený CZ eshop s pneu (príp. v Prahe kamennú predajňu) kde nakupujete gumy?

Overený myslím tak, že ste tam nakúpili už aspoň 2x a boli ste spokojný (žiadne staré pneu, alebo zle skladované a tak) ;)


pekný víkend všetkým
 
Poslední úprava:
ted jsem kupoval z pneuboss.cz a uplne na pohodu, super komunikace. Neměli co jsem si objednal, nabídli alternativní pneu a rychle doručili. Zatím fungovaly slušně všechny moje dosavadní nákupy na pneu eshopech. Horší už je sehnat čerstvé zboží, když jim napíšeš do poznámky že DOT musí být novější 2017....
 
Miluji eshopy, kde si objednas polozku znacenou "skladem" a oni te pak kontaktuji, ze to vlastne skladem neni....to je u me bod dolu ;)
 
Mazdar vospolok,

máte nejaký overený CZ eshop s pneu (príp. v Prahe kamennú predajňu) kde nakupujete gumy?

Overený myslím tak, že ste tam nakúpili už aspoň 2x a boli ste spokojný (žiadne staré pneu, alebo zle skladované a tak) ;)


pekný víkend všetkým
Pneuservis Procházka v Čakovicích (Praha 9), mám odtamtud už několikery gumy a vždy za super prachy (tzn. se slevou) a vždy maximální spokojenost. Vřele doporučuji
 
Ahoj, rád bych se bleskově poradil. Stávající zimní Nokiany mají za 2 zimy najeto přes 30 tis. km, navíc mě vloni dvakrát skoro nechaly na holičkách, tak bude obměna. Mám v hlavně dvě možnosti za prakticky stejné peníze: opět Nokian ale ve verzi WR SUV 4 a nebo Michelin Alpin 5 SUV? Nebo je to v této kategorii jedno? Nějaké zkušenosti, návrhy, rady prosím? Jezdí se převážně mimo město ve středních polohách, ale párkrát za zimu vyjedem i do kopců. Mazda CX-5, předokolo. Moc díky.
Goodyear Ultra Grip Performance Generation 1 - ty patří k absolutní špičce
 
Back
Top