• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Počasí, aneb už máte přezuto?

Rozkosny auticko :)
Jo jo, pohodový vozítko. Žena mu hned začala říkat "bobánek", ale u mě a u syna to neprošlo... ;) Máme ho teda zatím jen chvilku, ale zatím spokojenost! Jediný, co nám tam na cestách chybí, je ten CD přehrávač - má jen rádio. o_O
 
Me se puvodne moc nelibila, ale jednou na vylete jsem parkoval svoji Mazdu pred DY v cerveny barve. Mel to pekne vypucovany a docela se mi to libilo. Proste takovy roztomiloucky auticko, ktery musi mit clovek rad. To CD se da urcite vyresit. Na Ebay jich bude mraky. Dokonce jsem videl jedno DY na ND na sbazaru. Mozna, ze by tam mel radio s CD.
 
Jo, no to chapu... ja teda taky otalel a jeste bych to zvladnul pozdrzet. Byl jsem fakt linej to prehodit. Ale kdyz jsem se v tom kuchal tak v mezicase jsem kola prehodil :)
 
Hlásim prezuté aj ja, cez víkend sa zadarilo. Auto na R18 vyzerá zase o kúsok krajšie, ale hluk od kolies je zase vyšší, než bol na zimných R16.
Našťastie som vyhodil zadné gumy, ktoré boli úplne "hrbato" zjazdené a robili príšerný hluk počas jazdy. Predné boli ešte ok, takže šli dozadu a dopredu som kúpil nové Michelin PRIMACY 3.

Pre predstavu, ako vyzerali tie hrbaté zadné, čo šli do koša. Ako prišlo k takému nepravidelnému opotrebeniu neviem, už som ich také "zdedil".

upload_2015-5-20_10-40-35.png upload_2015-5-20_10-40-45.png
 
pjetro: Tak to je pěkné, dokážu si představit, jaký hluk to muselo dělat o_O
 
Vítku, to vieš... auto v ČR, gumy uskladnené v SR, do toho dieťa, plus čakanie na nové gumy 3 týždne... som rád že som to stihol celé zmanažovať už teraz a nie v lete pred cestou do Chorvátska :D
 
Pre predstavu, ako vyzerali tie hrbaté zadné, čo šli do koša. Ako prišlo k takému nepravidelnému opotrebeniu neviem, už som ich také "zdedil".
Možná by to chtělo zkontrolovat sbíhavost vzadu. Pokud jezdíš víc naložený, lepší schválně nastavit menší, protože ty kola se u GH pak rozjíždějí do A vertikálně i do A směrem dopředu a ničí se vnitřní hrany, jak se smýkají. Když má člověk sportovní pružiny, je takové nastavení geometrie samozřejmostí, ale to samé se děje, i když vlečeš naložený kufr.
 
Back
Top