• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Skupina Prague Unit - skupina z Prahy a okolí

co ty motokáry teda? Ale textil má u sebe Robin, takže bez výdeje merche :)
 
Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel. Bude teď někdy nějaký sraz? Rád bych oLEDkoval, samolepku a případně podložky pod SPZ (pokud nebudu mít firemní).
 
@Natural ův kdysi LEDpytlíček, dneska LEDbatoh je vždycky plný a připravený k akci :)

větší sraz plánujeme po prázdnínách, pokud by měl někdo zájem o klasický motokárový minisraz, navrhuju příští týden ,-)

Pražský srazový FB je MAZDA - Prague unit
"federální" FB je Mazdaři nejen z MazdaKlanu


Nahodím na MAZDA - Prague unit dotaz na eventuální účast a v případě shody založím srazový topic ,-)
 
došlo k tomu, že jsem si natrhnul lýtkovej sval, takže jsem bez motokár a bez dalších radostí na pár týdnů :-/ na FB se všichni shodli, že jim je vlastně jedno jestli všední den nebo víkend... ale to je tak všechno.
 
došlo k tomu, že jsem si natrhnul lýtkovej sval, takže jsem bez motokár a bez dalších radostí na pár týdnů :-/ na FB se všichni shodli, že jim je vlastně jedno jestli všední den nebo víkend... ale to je tak všechno.
Tak vítej do klubu. Já mám naštíplý krční obratel, díky neplánovanému výletu do lesa...
Takže já si motokáry musím minimálně tři týdny odpustit... :) Pak se půjdu fotit a buď a nebo...
 
Back
Top