• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz PRAHA OC Chodov 28.9.2015 od 16ti hodin

Kde udělat záříjový sraz ?


  • Celkem voličů
    15
  • Anketa uzavřena .

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
Zdar skupino, 28.9. už bychom měli být všichni vydovolenkovaní, pojďme se po delší době zase potkat!
Ve sváteční pondělí 28.9.odpoledne od 16ti hodin o místě dávám hlasování, ať mají na výběr všichni podle svého směru a vyhrajou ti, jichž je nejvíce! Hlasování skončí za deset dní
 
Poslední úprava:
Já bych preferoval o týden později, navíc 28. v pondělí je svátek a to určitě taky bude spousta mazďáků pryč jako já :) jinak jsem pro čerňák...
 
Jojo teď když jsme kecali s @tox na Karláku, tak přišel na to, že je v pondělí svátek :)
Taky jsem pro pondělek, žádný problém ;)
 
Ahoj ve spolek, na sraz dorazím, ale bohužel budu v práci do 19:00, tak mi jde o to, jestli vás najdu i když přijedu kolem 19:30? Možná se ptám hovadsky, ale na srazu jsem ještě nebyl, tak nevim, jak dlouho se zdržujete ;)
 
přátelé nezbijete mě když si dovolím dorazit v UFOunovi... :nailbiting: s Robinem jsme dohodnutý na LEDkování takže bych to spláchnul z jedný vody načisto :smuggrin:
 
Back
Top