• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz PRAHA OC Chodov 28.9.2015 od 16ti hodin

Kde udělat záříjový sraz ?


  • Celkem voličů
    15
  • Anketa uzavřena .
all: kdo nikdy nebyl na Mazda srazu na OC Chodov, opravdu se jedná o střechu = vystoupejte šroubovicí až na samý vrchol a tam už nás najdete u vjezdu do sestupné šroubovice
Kolik tech parkovist na Chodove je? Ja si tam zadne sroubovice nepamatuju. A kdyz se objede OC z boku, tak je tam vjezd na venkovni parkoviste primo. To je ta "strecha"? Protoze tam vedou nejake sjezdy dolu. Akorat, jak tam ted probiha rekonstrukce, tak je to tam nahore trochu mensi, jak driv.
 
zde je původní mapa s identifikací nájezdů i místa
Diky, na tomto parkovisti jsem jeste nikdy nebyl. Jezdivam tam vzdy jen odspoda z Roztyl a parkuji na jinem.

Tim nerikam, ze dorazim. Ale kdyby mi to vyslo, zkusil bych to. To uz bych nemel byt jen cekatel :D.
 
Kdybyste mel nekdo nutkavou touhu umyt auto nebo pokecat, budu tak za pul hodky na Shellce Svehlova jako obvykle
 
Koukám, že podle mapy.cz bych měl dorazit na místo v 16:10:(. Doufám, že vás najdu.
 
Ještě mě napadá, budou na srazu samolepky?:D Už mám vymyšlené místo.;)
 
Back
Top