• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Sraz PRAHA OC Chodov 28.9.2015 od 16ti hodin

Kde udělat záříjový sraz ?


  • Celkem voličů
    15
  • Anketa uzavřena .
Já když jsem tam tak parkuju buď před hlavním vchodem nebo nahoře ale šroubovicí jezdím jen dolů... Nahoru ani nevím kudy tudy.
 
Nahoru ani nevím kudy tudy.
zkus fotomapu o kus výše. Najedeš do parkingu z D1 směr Brno, projedeš krytým, pak nekrytým parkingem a jakmile vjedeš zas do krytého, najedeš do šroubovice nahoru a frčíš až do nebe :)
 
Pokud by ti mapka nepomohla, sleduj ukazatele "strecha".

A nahoru pak driftem. A bacha uplne nahore na zidku, bude primo proti tobe :D
 
Ne ne :p žádnej drift nebude... Už takhle ubejvaj gumy před očima...
 
Hoj, budu se snažit dorazit :) Robe, snad dorazí i ta parkovací ledka, už přišlo avízo, že to odeslali... Vitusi Mazdar :)
 
Tak to je super. Jasná věc, tak snad ta couvačka dorazí, ať ji můžeme rovnou osadit ;)
 
pokud by někdo měl v plánu zítra bloudit, napište si o telefonní spojení ;)
 
fotky z dnešního jako vždy vydařeného srazu vkládejte do srazové GALERIE

díky všem za hojnou účast, rád jsem viděl stálé tváře a moc rád jsem poznal nové účastníky srazu!
 
Poslední úprava:
Parádní srázek jako vždy. Všichni jste super! Už teď se těším na příští setkání ;)
Mazdááár
 
za mě taky palec nahoru... jo a moje drahá polovička byla nadšená za oledkované UFO a moc děkuje @Natural za dobře odvedenou práci ;) fakturu mi vypiš do SZ :D pic všem
 
Tak to je parádička, to jsem moc rád ;) Poděkování patří i @Vitus a @Deri , kteří k výměně za LED přidali svou ruku k dílu :D :)
Ať nám to svítí :troll:
 
Back
Top