• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Tempomat

Dadik

výkonný člen KLANu
237
Ahoj,
potřebuji radu ohledně dodatečné montáže tempomatu na moji Majdu. Je složité ho zapojit a naladit přes nějakou diagnostiku, nebo je potřeba natahat ještě nějaké kabely navíc a zajet do autor.servisu?
Díky za případné rady.
 
Optimálně autorizák, ten to bude mít za chvíli včetně nakódování v M-MDS. Čtyřvývodový spínač na brzdovém pedálu máš? Má 2 kontakty, 1 spínaný a 1 rozepínaný. Ten rozepínaný právě slouží k deaktivaci tempomatu, který jinak nejde aktivovat tlačítkem - příslušný pin tempomatu z ŘJ motoru je propojen skrz ten rozepínaný kontakt na kostru.
 

Přílohy

  • Bxxx-V7-760_Cruisec_4th_20110917.pdf
    2,2 MB · Zobrazení: 26
Jsem myslel, že to bude jednodušší :D . No tak se budu muset asi objednat na svolávačku (výměna vzpěr 5-tých dveří) a při té příležitosti nechám namontovat.

Děkuji.
 
Mám stejný model, díly (volant a čtyřvod-spínač na brzdovým pedálu jsem domontoval) a @shr3k to aktivoval a šlape skvěle. Můžu jedině doporučit.
 
Jsem rád, že se moje domněnka se spínačem potvrdila...

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Back
Top