• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Tlačítka na pátých dveřích (KE)

Petr68

člen KLANu
87
Ahoj, na pátých dveřích jsou z venčí dvě tlačítka nad SPZ - jedno na otevírání kufru a druhé na zamykání bočních dveří.
Napište zde prosím někdo, zda a případně kdy využíváte to tlačítko vpravo, tzn. to na zamykání bočních dveří. Já ještě nenašel situaci, kdy bych tuto funkci využil.
Díky za případný názor.
 
Taky jsem myslel, že mám jenom jedno.. ale je tam, je malý jako to na dveřích. Zatím jsem ho nepoužil :)
 
Používam ho občas keď vyložím napríklad nákup a odchádzam od auta smerom dozadu (nejdem okolo predných dverí aby som zamkol).

Ale tiež mi trvalo kým som si na to zvykol.. občas by som uvítal, keby sa ním dalo aj odomykať celé auto. - vzorový príklad: prídem k autu, dávam veci do kufra, ale nikto nemôže nastúpiť kým neprídem k predným dverám aby som odomkol.
 
Na GJ je to take tak. Ale nikdy jsem jej nepouzil. Mozna nekdo, kdo nema automaticke bezklicove zamykani nebo radsi zamyka "manualne" pro jistotu?
 
Automatické zamykanie som vypol po tom, čo som bol vymknutý v aute človekom s kľúčmi v kapse.. :D ale možno to po poučení posádky zas aktivujem
 
Back
Top