• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Uděláme si hezké vánoce koroně navzdory :p
už jsi přechutnal Masskaru a Baroko ? Dojmy?


......................................................................................................................

dostal jsem pěkný doplněk pod můj oblíbený rum :)

IMG_1198.jpeg
 
už jsi přechutnal Masskaru a Baroko ? Dojmy?


......................................................................................................................

dostal jsem pěkný doplněk pod můj oblíbený rum :)

Zobrazit přílohu 31967
Ještě ne. Máme to s kamarády na vánoce...byly za super cenu tak jsme je koupili...Jsme na ně zvědaví.
Teď jsme lupli na můj vkus hodně dobrý a cenový příznivý rumík - MALTECO 15y
 
eště ne. Máme to s kamarády na vánoce

Masskaru jsem koupil loni ve Francii pro kterou byla dělaná a stála tam míň než obyčejný Papáček. Za mě moc dobrý! A Baroko mi přijde dost podobný Masskaře, trochu jinak vychucený
 
už jsi přechutnal Masskaru a Baroko ? Dojmy?


......................................................................................................................

dostal jsem pěkný doplněk pod můj oblíbený rum :)

Zobrazit přílohu 31967
Takže dneska ochutnávka....Masskara - strašně+ aromatický rum, asi chce prodávat prostě díky aroma - dá se to ,ale spíš si myslím, že chce útočit díky vůni.
Baroko - myslím, že o něco lepší, není tak aromatický, ale prostě chuťově lepší
Blue Mauritius - nejlevnější z těch tří, ale nejlepší - ta chuť a ta vůně, která se rozvine až když si to nalijete do sklenice...
No a pak jsme ještě měli ron Millionario( asi druhé místo) :) ....ale mauritius je prostě lepší

můžu doporučit jako ideál (aspoň dle mě) ...gold of mauritus a blue mauritius...oba rumy jsou dle mě ideálně vyvážené a ta vůně a chuť jsou excelentní.....
samozřejmě, každý má své chutě

20201222_183821_resized.jpg
s
 
Poslední úprava:
a jaká je? Ochutnal jsem japonské whisky Nikka a Hibiki. Krásná láhev, nádherná vůně, ale na chuť mi to moc nešmakovalo .....
Japonská Whisky se dost liší od evropské a bohužel cena narostla do astronomických výšin. Nevím, co jsi přesně chutnal. Šetřím si Hibiky 17 yo pro vzácné chvíle a je vynikající.
Nově vyfocené kousky patří k průměru a za stejnou cenu koupíš lepší skotskou.
Ale když byl ten Silvestr :)
 
Nedavno jsem byl v globusu a chtel jsem vyzkouset neco levnejsiho co jsem jeste nepil. Mam rad cognac/brandy a videl jsem tam brandy Martignac ze Slovenska za 200 czk, tak jsem koupil. No musim rict ze za ty prachy fakt dobre jemne piti ?

martinaccc.jpg
 
Nedavno jsem byl v globusu a chtel jsem vyzkouset neco levnejsiho co jsem jeste nepil. Mam rad cognac/brandy a videl jsem tam brandy Martignac ze Slovenska za 200 czk, tak jsem koupil. No musim rict ze za ty prachy fakt dobre jemne piti
Tak když je to tak levné, za pokus to stojí. Taky mám rád koňaky. I italská a španělská brandy se dají pít. Ovšem již před delší dobou jsem koupil Gruziňak, který se vozil od Černého moře nebo z letištních obchodů za minulého režimu, a bylo to zklamání.
 
Back
Top